Vetřelec

Kniha Vetřelec

iv.ča
03.12.2022

Miluju film, takže nemůžu nic jiného říct ani o knize. Super počin. Moc mě kniha bavila.

-miker-
28.09.2022

Po precitani je najlepsie pozriet si film, aby sa mysel zbavila horkej pachuti neosobneho prerozpravania pribehu, ktory pozny kazdy fanda naspamat ;)

shrebec
29.03.2022

Knihu jsem si vybral do čtenářské výzvy jako kniha co neobsahuje ve jméně písmeno A.
Skvělá horrorová sci-fi knížka, která i v knižním podání nezklamala a velmi mě bavila číst.
Má skvělou atmosféru, napínavé momenty a zkrátka je to téměř stejné jako film. Vlastně je to o tom že obchodní loď Nostromo, která míří z obchodních cest zpět na zemi i s pětičlennou posádkou, která ovšem byla probuzena dříve kvůli neznámému signálu z vzdálené planety. Posádka se rozhodla tento signál identifikovat a prozkoumat. Ovšem než se zjistilo co tento signál znamená bylo již pozdě... Až na jednu zápletku na konci se mi tato kniha velmi líbila a doporučil bych jí ostatním fanouškům vetřelce.

DarkAvenger
20.07.2021

Filmového Vetřelce miluji od mala a tak ani knižní přepis mě nezklamal. Oproti filmu jsou tu scény navíc. Doporučuji všem fandům sci-fi a Vetřelců.

aleza1
23.04.2021

Klasické jako úžasný kultovní film, velmi oblíbený. Velice dobře se četla.

TOMHORN
01.10.2020

V podstatě to samé co film, až na jednu epizodku před koncem. Ale četlo se to dobře.

HafanekBehanek
15.05.2020

Není nad klasiku!

bangee
03.02.2020

Na to, že filmové přepisy nemusím, tohle je bomba! Parádní atmosféra od začátku až do konce.