Honkovae Honkovae komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Prvni dva dily me zdaleka nebavily tolik, co tento. Poradne jsem se zacetla az u romantickych pasazi. Pak uz se od knihy nedalo odtrhnout. A na konci to vsechno do sebe krasne zapadlo.

22.08.2020 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Ja si furt myslela,ze cely pribeh je real,ne ze to je jen inspirovane skutecnymi zivoty a udalostmi. Takze koncem proto kvuli moji neznalosti zklamana,ale po pochopeni vlastne nadsena. Knihu jsem cetla dlouho,asi kvuli tem patracim pasazim v archivu a ztrate orientace ve jmenech a rodinnych vztazich. Jak uz nekdo psal-doporucuju behem cteni psat rodokmen postav.

16.07.2020 3 z 5

Na cestě Na cestě Jack Kerouac

Bohuzel me kniha nezaujala,nebavila. Precteno jen 80 stran. Ale verim,ze jinym se libit muze. Kazdy mame rad neco jineho :-)

16.07.2020 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Davam 5*. Nemohla jsem prestat cist. S necim takovym jsem se v mem zivote nesetkala. Dalo mi to hodne novych nazoru a pohledu na vec. Poucne,zajimave,krasne,dojemne.

17.06.2020 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Zajimavy pribeh,ktery me zaroven hrozne rozciloval. Moje prvni cetba ze svetove literatury. Asi zkusim i dalsi velke spisovatele z ruznych obdobi a jejich veledila. Ale cetla jsem to dlouho. Asi spis kvuli tomu jak kniha vypada...nemam rada radek na radku a dlouhe kapitoly.

05.06.2020 4 z 5

Nejprv jsem videla filmy a ty miluju. Nahodou jsem prisla ke kniham a musim rict,ze diky nim jsem vsechno vic pochopila,vic to procitila. Nevadi mi,ze je neco natocene jinak. Posledni dil se mi vic libil film.

24.05.2020 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Kniha me moc nenadchla. Zadne napeti a vzruseni pro me.

24.05.2020 2 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Tahle knizka me odrovnala,uplne rozsekala. Asi i tim,ze mam babi 91let. Nadherny pribeh. Mam rada,kdyz pri cteni knihy neco citim (rvu jak mala :-D ). Zeny byly driv opravdu silne. Zivot byl sileny. Vim,ze je to pohadka,ale i takove je treba cist.

17.04.2020 5 z 5

Boh plače potichu II. Boh plače potichu II. Hana Repová

Myslela jsem,ze druhe dily byvaji horsi,ale tento me potesil. Vic realne pro me,vsechny pasaze s Annou a Everettem jsem obrecela. Konec se mi libil.

30.03.2020 4 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Odebiram hvezdicku kvuli mnoha nerealnych nahod,prekombinovani,ale jinak jsem knizku zhltla jak malinu. Prijemne kratke kapitoli. Na konci jsem si uvedomila,ze mi to pripomina telenovelu Divoky Andel :,-)

30.03.2020 4 z 5

Souboj v letu Souboj v letu Dick Francis (p)

Prvni pulka knizky byla takova jalova,už mě to zacinalo nudit. Ale pak to zaclo a na konci jsem kricela ,,Neee,ja chci viiic:-),, Bohuzel dalsi stranky v nedohlednu. Moc rychly konec,chtela bych vedet,jak to dopadlo se všema.

11.03.2020 5 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Zase jsem si zapsala spoustu hlášek. Proste mě to baví. Milovala jsem jako mlada Lanczovou a tohle je Lanczova pro dospělé. Vzdycky se daná knížka, daný příběh bude víc líbit tomu,koho se téma týká.

26.02.2020 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Me z tech jejich knizek proste mrazi. Jak umi popsat myslenkove pochody postav,je uzasne. Dalsi naprosto sileny pribeh. S koncem jsem spokojena.

02.02.2020 5 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

Knizky teto spisovatelky jsou pro me oddechove,zajimave,ctive. Tento pribeh byl od zacatku naprosto sileny. Horska draha. Libilo se.

31.01.2020 5 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Jak je už psané v jedné recenzi níže. Mnoho náhod najednou. Člověk si v druhé polovině knížky říká jen ,, nečekaně, nečekaně, nečekaně,,

28.01.2020 2 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Perfektni knizka,nervozni jsem byla za hlavni hrdinku az do konce. Jsem sragora:-)

23.01.2020 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Asi ze jsem vedela,o cem tom je,jak to dopadne,tak se mi to cetlo dlouho. Zajimave to ale bylo.

22.01.2020 3 z 5