hojchna hojchna komentáře u knih

Zahrada starých tajemství Zahrada starých tajemství Aliena de Longhe (p)

Knihu jsem přečetla na jeden zátah.. celkem to šlo, ale kdyby byla víc obsáhlejší, popsané víc dopodrobna nějaké části (třeba týden po porodu,..), asi by se čtenář do děje víc zatáhnul. Ale jinak dobrý :)

25.03.2016 3 z 5

Paci, paci, pacičky pro kluky a holčičky Paci, paci, pacičky pro kluky a holčičky Michal Černík

Výtah básniček a pohádek od různých autorů. Synova oblíbená..

28.01.2016 5 z 5

Velká kniha říkadel Velká kniha říkadel neznámý - neuveden

Máme doma několik knih pro děti s říkačkami, ale tahle je nej. Krásné ilustrace, je přehledná - co stránka, to říkačka a obrázek. Moc se mi líbí..

21.12.2015

Petr píše :-) Petr píše :-) Petr Fiala

Jsem velký fanoušek skupiny Mňága a Žďorp a Petr Fiala mi přijde jako hodně zajímavá osoba. Tím jsem možná trochu ovlivněná v hodnocení, ale jeho příhody, které jsem už četla na FB stránkách, mě opravdu baví.. jen tam teda mohl dát všechny příspěvky :D

03.12.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ano, nemám slov... Výborná.

03.09.2015 5 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

KNihu jsem několikrát četla jako malá, lákalo mě prostředí dětského domova. Ale nikdy, ani teď, jsem nepochopila, proč tam Jana musela jít?

03.09.2015 4 z 5

Zvládla jsem přečíst asi půlku knihy. Pak mě už přestalo bavit, že se Čeněk na každé stránce 2x poblil a 1x pokadil..

21.08.2015 1 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Velice milá knížka. jako malá jsem ji četla několikrát a ještě se k ní určitě vrátím, spolu se synem :)

17.07.2015 5 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Myslím, že by dané téma šlo zpracovat do obsáhlejší knihy. Taky mě trochu zarazil konec.

10.05.2015 2 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Milé čtení..

04.01.2015 5 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Až moc sladké..

24.10.2014 2 z 5

Baculky jsou prima Baculky jsou prima Eva Brabcová

No, takový trochu rozsáhlejší časopis..

01.09.2014 2 z 5

Vždyť já se uzdravím, táto Vždyť já se uzdravím, táto Věra Řeháčková

Na tom, jak je dané téma zajímavé, by kniha mohla být mnohem rozsáhlejší.. Na těch 150 stránkách mi to přišlo psané ne moc do hloubky a pak se člověk tak nezatáhne do děje..

08.07.2014 3 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

Pěkná kniha. Mohla by být delší, četla se skoro sama :)

03.07.2014 4 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Pěkné počteníčko..

24.09.2013 5 z 5

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Noru Roberts čtu celkem ráda, ale tahle limonáda mě teda nebavila, dočetla jsem s potížemi.., Na mě byl příběh až moc sladký, nic ze života. Další díly si mileráda nechám ujít..

13.09.2013 2 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Zajímavá kniha, konec mě překvapil, po dlouhé době jsem se nemohla opět odtrhnout..

27.08.2013 4 z 5

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Třetí díl mě bavil mnohem víc než ted předchozí. Jako bych Nicka úplně viděla v postavě Charlotty.. opravdu jsem se moc bavila :)

22.07.2013 5 z 5

Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech C. D. Payne

O trochu slabší než první díl, ale i tak to bylo zábavné čtení..

04.07.2013 4 z 5

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Téměř ze všech knih paní Chamberlainové bývám nadšená, ale tato mě moc neoslovila.. Taková nemastná neslaná..

22.06.2013 2 z 5