Heyhey Heyhey komentáře u knih

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Originální.

09.08.2021 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Postupné rozkrývání faktů i charakterů. Zajímavá parta vyšetřovatelů. Skvělé čtení, hned jdu na další díl.

09.08.2021 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Kniha byla o pocitech a prožívání. Chybělo napětí. Zápletka byla přitažená za vlasy. Záporák velmi průhledný.

04.08.2021 2 z 5

Rybář na poušti Rybář na poušti Jan Rybář

Trochu na koleně zhotovená kniha. Autora mám velmi ráda, ale tohle se moc nepovedlo.

31.07.2021 3 z 5

Velký příběh Velké pardubické Velký příběh Velké pardubické Tereza Marianová

Tolik informací a přitom zajímavá a originální forma. krásné ilustrace. A zajímavosti o hře dostihy a sázku jako bonus. Napadá mě, jestli by něco podobného nešlo vytvořit i pro jednotlivé olympijské disciplíny.

31.07.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Velmi uvěřitelná možnost reality pro nás, kteří si pamatujeme. Diky autorce za připomenutí.

30.07.2021 5 z 5

Erotické příběhy pro indické vdovy Erotické příběhy pro indické vdovy Balli Kaur Jaswal

Najděte si svůj cíl a jděte za ním. Uvědomte si svou cenu. Podprahový feminismus, humorná erotika. Originální.

28.07.2021 4 z 5

Do posledních sil Do posledních sil Miloš Doležal

Podrobné a pozitivní. Tak by se daly příběhy shrnout. Obdivuji práci autora. Na výsledku je vidět, že ho pátrání po jednotlivých osudech baví.

14.07.2021 4 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Napínavé, originální. Na prvotinu skvělé. Autor umí pracovat s jazykem a jeho popis nenudí, přívlastky jsou originální a přitom nedrhnou. Čtení jsem si užila.

14.07.2021 5 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Spíš terapeutický deník než literatura.

21.06.2021 3 z 5

Kulturní vetřelec: Dějiny čtení – kalendárium Kulturní vetřelec: Dějiny čtení – kalendárium Jiří Trávníček

Výborný nápad. Skvělé zpracování. Pobavilo. Poučilo. Nadchlo.

13.06.2021 5 z 5

Pojídačka hříchů Pojídačka hříchů Megan Campisi

Rozhodně zajímavé. Trochu zahlcující informacemi, ale čtivé. Barvitě popsaný život společnosti té doby i jedince semletého systémem.

13.06.2021 4 z 5

Hra o tuříny Hra o tuříny Madame Lady

Smála jsem se v autobusu nahlas. Ale neznat seriál, tak nemám asi čemu.

11.06.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Nadšení z originálního tématu i zpracování.

04.06.2021 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Podobně jako čtenář níže se cítím trochu podvedená a to jak názvem, který cosi slibuje, tak dějem, který toho moc nedá.

29.05.2021 3 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Chci pokračování hned! Tento příběh je jako slané oříšky. Nelze přestat.

22.05.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Asi si přestanu číst anotace. Vždyť to říká něco jiného...

22.05.2021 3 z 5

Brno #4 Brno #4 Otto Dušek

Originální nápad, originální zpracování, originální cestopis.

17.05.2021 5 z 5

O tygrech a o žirafách: zvířátkové říkánky O tygrech a o žirafách: zvířátkové říkánky Petr Behenský

Vtipné! A ty ilustrace!

17.05.2021 5 z 5