Heluše852 Heluše852 komentáře u knih

Bez důkazů Bez důkazů Colleen McCullough

Zajímavý příběh, překvapivé rozuzlení, jen děj je poněkud rozvleklý. Aby se čtenář dostal do děje, musí překousat první třetinu knížky.

27.12.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super knížka. Autorka je knihu od knihy lepší a lepší. Už se těším na další. Všechny její knížky doporučuji. Je to skvělé čtení.

25.11.2020 5 z 5

Řvoucí čtyřicítky Řvoucí čtyřicítky Regina Andrásová

Vyprávění mi přišlo trošku chaotické, ale vzhledem k tomu, že jsem spolužačkou autorky, tak má kniha pro mě úplně jinou vypovídací hodnotu. V podstatě mi oživila vzpomínky na naše dětství a dospívání. A to bylo moc fajn. Pokud by Regina napsala další takovou knížku s dalšími postřehy a vzpomínkami, určitě si ji pořídím. Jen stále netuším, která z bývalých spolužaček je Soňa. Janu se mi identifikovat podařilo ;o))

25.10.2019

Boží prst Boží prst Marit Reiersgård

Další úžasná knížka. Tu nečtete, tu si vychutnáváte????

07.06.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Úžasná knížka. Jedna z těch, na které se nezapomíná. Silný příběh, plný utrpení.

16.05.2019 5 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Čtivá, pěkná knížka. Pokud autorka napíše další, určitě si jí přečtu.

30.04.2019 5 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Dobrá knížka, překvapivý závěr.

23.03.2019 5 z 5

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Kniha se mi lîbila a určitě si přečtu i dalšî volné pokračovánî.

03.03.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Další Keplerova super knížka. A opět se dá očekávat pokračování ;)

15.02.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Super knížka. Čte se prakticky sama a nejde se od ní odtrhnout. Doporučuji!

06.01.2019 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Super knížka. Určitě si koupím další. Sice mi z kraje chvilku trvalo než jsem se začetla, ale pak jsem se nemohla utrhnout, bylo to skvělé čtení.

27.12.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Zase jeden perfektní thriller ;o))

28.11.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha byla pěkná, děj napínavý, jen podle konce bych očekávala, že bude ještě pokračování. Tak uvidím....

12.11.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Autor sleduje více dějových linek, ve kterých jsem se na začátku trošku ztrácela. Nicméně, jako každá severská krimi mě nezklamala. Knížka byla čtivá, vtáhla mě do děje a nemohla jsem se utrhnout. Už se těším na další pokračování.

31.10.2018 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Krásná kniha, čtivá od začátku do konce.

04.10.2018 5 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Jako všechny knížky od Táni Vasilkové - hezké oddychové čtení

18.09.2018 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Nejdřív jsem se do ní nemohla začísta a pak jsem se nemohla utrhnout. Nedá se nic dělat, pořídím si i další díl ;o)

12.09.2018 4 z 5

Zlý vlk Zlý vlk Nele Neuhaus

Ze začátku jsem byla trošku ztracená a zmatená. Děj přeskakoval z jedné linky na druhou, ale po několika více stránkách se to srovnalo, vtáhlo mě to do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Závěr je trošku otevřený, tak doufám, že pokud bude další knížka na tuhle navazovat nevyjde až třeba za rok dva, to bych už mohla zapomenout o co šlo ;o)

26.08.2018 4 z 5

Můj psí život Můj psí život Martin Čáp

Super oddychové čtení. Hlavně, když v Bertíkovi poznávám svého pejska, který sice není bígl, ale řádí úplně stejně ;o)

09.08.2018 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek