Lži

Viola a Viktor mají na první pohled téměř ideální manželství. Milují jeden druhého, dcerku Nikolku, svou práci. Viola je úspěšná módní návrhářka a Viktor novinář, momentálně na mateřské dovolené. Pro své přátele a známé jsou zajímavý pár, všichni je obdivují a závidí jim. Ale zdá se, že jejich vztah má přece jen trhliny. Jde o Viktorovy lži a přetvářky, které časem náhodou vyplavou napovrch. Viola je šokovaná, i když i ona má své dosud nepřiznané tajemství. Najednou neví, co dál…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94057/lzi-94057.jpg 4112

Klamstvá (2009)

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi

Květi62

Kniha se četla velmi dobře. Hlavní hrdinka, které jsem na začátku moc nerozuměla, byla na konci právě ta silná a rozhodná, její chování pochopitelné.

marli58

Moc dobře se četla, měla zajímavý děj. Ale ten konec, kdy si neuměli vysvětlit vzájemné lži, byl docela krkolomný.

Coolniczka12
28.08.2017

Tuto autorku mám velice ráda a těšila jsem se na další knížku od ní. Bohužel mě příběh také nijak zvlášť neoslovil. Začátek mne docela bavil, ale ten konec nic moc. Za prvé bylo tak nějak jasné jak to dopadne a za druhé to bylo pořád to samé dokola (manžel ji opustil, vyklubal se z něj lhář, ale že ona má vlastně štěstí atd. atd.)
Jednání Violy se mi také moc nelíbilo. Nechápu, proč z toho dělala takovou tragédii když sama měla máslo na hlavě.

Pajina68
14.08.2017

Knihu jsem nějak nemohla dočíst. Ne že by mne nebavila, jen mne prostě úplně neoslovila.

knihovnička007
13.08.2017

Tuto autorku mám ráda, ale tahle kniha mne moc neoslovila. Půlku knihy jsem protrpěla, ale ta druhá už byla lepší. Vadilo mi, že se pořád opakuje v podstatě jedna věc stále dokola.
Líbilo se mi, jak to nakonec dopadlo, ale...
Na delší dobu asi poslední kniha této autorky...
Jiné knihy se mi líbily daleko více.

Lalina3
28.07.2017

Kniha se mně moc líbila. Bylo tu množství překvapivých zvratů, které postupně rozvíjely osobnosti hlavních postav. Konec byl šťastný, ale ne takový ten klasický, kdy potká nového úžasného muže. Dobrý konec může být přece i bez mužů! :D Doporučuji, jako každou knihu od autorky!
Spoilery.
Moje sympatie si Viktor s Violou v půlce knížky vyměnili a celkově se oba změnili...Viktor k mému překvapení k horšímu, Viola taktéž k mému překvapení k lepšímu.

mariva
20.03.2017

Další zajímavý a trochu neobvyklý příběh ze života, čtivě napsáno, jako všechny knihy této autorky.

helča5
02.12.2016

Asi každý má nějakou 13.komnatu,kam pustí jen toho nejlepšího přítele a rčení,že každá lež vyplave na povrch,je pravdivé a pokud trvá dlouho,zasáhne všechny bez milosti.

popeluška
01.09.2016

Krásné čtení.....mám knihy od autorky moc ráda

monte
04.08.2016

Čtivé, reálné, pohodové, nenáročné čtení

Alda85
22.04.2016

Opět přečteno jedním dechem. Tato autorka nikdy nezklame

Prateri
04.11.2015

Pro tu lehkost čtení mám knihy Keleové-Vasilkové ráda. Jak se mění charaktery postav, mění se i jejich jednání a mění to i jejich život, což je pochopitelné. I když fakt nevím, jestli se dá charakter běžně bez velkých otřesů změnit. Utajování pravdy Violou i Viktorem otřáslo, ale spíš vyplavaly na porch jejich skutečné charaktery. Knížka nezklamala.

starenapanena
06.10.2015

Román mi připomněl spisovatelku D.Steelovou,kterou mám ráda.(Asi to bude tím umrtím dítětem.)
Kniha je velmi čtivá, hezky napsaná.

renataab
09.08.2015

Autorka dokáže psát čtivě, mám ji moc ráda. Tento příběh byl pro mě ale zvláštní. Vývoj hlavní hrdinky od sobecké po starostlivou? Ze začátku příběhu jsem manžela litovala a obdivovala zároveň. Nejde o to, že byla emancipovaná, vyměnila se na mateřské s manželem, realizovala se v práci - to chápu a respektuji, ale když přijde večer domů, tak tráví hodinu nejdříve ve sprše, než se jde kouknout na dceru? Nechápu... Ale na autorku jsem nezanevřela, píše opravdu čtivě.

princezna3974
21.06.2015

Velmi čtivá kniha, jako všechny od této autorky :)

alnahu
24.04.2015

Zvláštní příběh ,název je výstižný. Viola od manžela neunese jeho lež o nemanželském dítěti a sama svou lež před ním skrývá. Zamotaný příběh plný lží i přesto se mě kniha líbila a dávám 5 hvězdiček.

raty
10.04.2015

Kniha drží laťku ostatních, které jsem od této autorky přečetla. Příjemné čtení o mezilidských problémech současné doby.

Jajina555
03.03.2015

Velmi čtivá kniha, opět autorka nezklamala............

27len
03.12.2014

Moje první kniha této autorky,zajímavě podané otočení rolí manželů, přišlo mi to reálné a ze života partnerských vzahů

dencuska
05.08.2014

Moja prvá kniha od tejto autorky. Zo začiatku ma celkom upútala, ale ku koncu sa mi to tiež už zdalo trošku prekombinované. Pre mňa taký lepší priemer :)

ina77
16.07.2014

Já dávám za pět hvězdiček,suprově napsaný příběh!

dubakm
21.06.2014

Příběh byl zajímavý, reálny, ale otočení povahových rysů Violy i Viktora bylo až moc násilné,nelogické a hodně málo pravděpodobné. Nebo jsem se naštěstí s tak velkými otočeními povah nestřetla.

hrabenka
04.02.2014

Moje oblíbená autorka,příběh,který opět nezklamal.

Silvina
09.09.2013

Na to, aby to bylo ze života, mi to připadalo moc překombinované. Ale dalo se, přečteno.

VladkaBU
26.08.2013

... příběh ze života, ke konci mě překvapil Viktor, byl mi zprvu sympatický, takový konec jejich vztahu jsem nečekala. Knížka se četla sama, příběh se mi líbil

lusila
23.06.2013

Toto je asi jediná moja nedočítaná kniha. Pred pár rokmi som si rada prečítala romány od tejto autorky, dnes už po nich nesiaham, škoda času.

iresim
27.05.2013

čtivá oddechovka, asi i ze života

cocci_nella
03.05.2013

Oddychové čtení na dlouhé večery... Asi jako všechny knihy, které jsem od autorky četla...

Lenka 13
04.04.2013

Přečteno,musím napsat že kniha je o dost slabší než ostaní knihy .
Mám ráda knihy od paní Vasilkové.

kika 13
27.10.2012

Viola nemá ráda když ji Viktor zalže,ale i ona dělá to samé.Pěkně psané.