happystar happystar komentáře u knih

Lucinka a zraněný králíček Lucinka a zraněný králíček Anne Booth

Krásný vánoční příběh. Dětem se moc líbil.

27.09.2022 5 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Krásná kniha, pohladila na duši, určitě se k ní ještě vrátím.

01.08.2021 5 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Skvělé povídky, knížku si určitě ještě jednou přečtu, díky Baro.

20.05.2021 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Třetí kniha za sebou od Petry a už na mě jde trochu depka. Moc se mi líbí jak píše, ale na další její knihy se vrhnu za nějakou dobu. A taky bych byla ráda i za veselejší příběhy:-).

17.01.2021 4 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Krásná série.

28.11.2020 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Vyrostla jsem na knihách od Lenky a tato kniha nezklamala,příběh byl skvělý. Líbil by se mi i ve filmovém provedení.

22.07.2019 5 z 5

Den je krásný Den je krásný Amabile Giusti

Nádherná kniha. Budu se k ní vracet. Doufám že vyjde u nás více knih této autorky.

24.01.2024 5 z 5

Naboso Naboso Elin Hilderbrand

Perfektně napsaný román ze života. Druhá kniha této autorky a zase jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh se čte sám, postavy si snadno oblibite. Jsou knihy, které mají reklamu všude a ve finále mě až tak nebaví. Doporučuji i titul Na viděnou příští léto.

02.09.2023 5 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

Nádherná kniha. Opravdu tolik pravdy, lásky, síly, uvědomění je v jejích knihách.

22.02.2022 5 z 5

Dorotka na táboře - Záhada ztraceného poháru Dorotka na táboře - Záhada ztraceného poháru Petra Martišková

Krásná kniha, krásný příběh. Dětem se moc líbila.

16.11.2021 5 z 5

Deník jóga matky Deník jóga matky Šárka Vojáčková Konečná

Opět skvělá kniha, hladí úplně na duši. První knihu Šárky jsem četla několikrát a ráda se k ní vracím. Doporučuji!

22.05.2021 5 z 5

Najdeš mě ve tmě Najdeš mě ve tmě Vlastina Svátková

Kniha pro všechny ženy, Vlastina umí psát tak jak nikdo. Za mě naprosta top kniha, stejně jako její předešlá! Neznám uprimnejsi knihy.

02.10.2020 5 z 5

Na konci mlčení Na konci mlčení Charlotte Link

Úžasný psychologický román, četla jsem ho před deseti lety a pořád jej mám v paměti. Myslím, že od té doby si i více všímam dění okolo sebe. Rozhodně doporučuji.

06.08.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Parádní série, nechtěla jsem aby tato kniha skončila. S 1.a 3.dílem nejlepší. Už čtu "Před námi". Když jsem četla recenzi u 1.dilu, že slečna čte sérii opakovaně,nechápala jsem, ale teď už chápu!

28.06.2020 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Vůbec jsem nevěděla co mám od knihy čekat,ale je to naprostá pecka!!!

08.06.2020 5 z 5

Jeden deň Jeden deň David Nicholls

Kniha je nádherná,krásný příběh,který nechcete aby skončil.Za mě rozhodně lepší kniha,jsou zde popsány pocity až na dřeň,kdežto film jde jen po povrchu.Jsem ráda,že se ke mě dostala nejdříve kniha a pak až film.

08.04.2019 5 z 5

Vánoční hvězda a splněná přání Vánoční hvězda a splněná přání Zuzana Pospíšilová

Krásný příběh

09.02.2019 5 z 5

Ospalá sovička Ospalá sovička Amelia Cobb

Další krásný příběh s Emou. Děti tyto knihy milují. Vhodný na Vánoční čas. Těšíme se na další díly.

16.11.2021 5 z 5

On On Clare Empson

Krásný příběh. Od první stránky mě kniha pohltila. Dlouho jsem nečetla tak skvělý, originální a psychologicky román. Za mě top! Až mě udivuje nízké hodnocení tady.

13.09.2021 5 z 5

Cooking with Šůša Cooking with Šůša Michaela Šupáková

Perfektní jednoduché a skvělé recepty, všechny. Miluji tuto stravu, pro mě je kniha obohacenim. Doporučuji všem příznivcům.

13.02.2021 5 z 5