Najdeš mě ve tmě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vše, co září, si musí projít tmou. Není třeba se jí bát. Jen se jí nechat vést. Co se vlastně nachází na konci tmy? Bolest, nebo odvaha? Co když je tma jediným bodem na mapě, kde můžeš najít sama sebe? Zůstaneš, kde jsi, nebo půjdeš? Opustíš zdánlivě milované? Překročíš vše, co tebou manipuluje, a naučíš se říkat hlasité NE? Zamíříš tam, kde se o lásku neprosí? Vykročíš tam, kde láska dávno je? Ve své nové knize Najdeš mě ve tmě, jsem psala o tom, co jsem slyšela v naprostém tichu. O lidech, kteří nic neříkají, ale tolik by toho potřebovali říct. Naslouchala jsem tomu, co nikdo nahlas nevysloví, protože strach je silnější. Naslouchala jsem sama sobě a psala o tichu ve tmě. Příběh o hoře, na kterou jsem vyšlapala, abych se podívala před sebe, na pokraji sil a skoro bez dechu, a uviděla ještě větší horu. Cesta, která nikdy nekončí. Cesta, která nám dovolí na chvíli pocítit záblesk štěstí. Cesta, která nám ukazuje vše, co potřebujeme vědět. Cesta, která nás vede tam, kam potřebujeme jít, i když neříká nic o místě, kam nás vede. Můj příběh je i váš. Byl, nebo jednou bude. Všichni jsme součástí toho, co čteme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449766/big_najdes-me-ve-tme-Ljo-449766.jpg 3.358
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Najdeš mě ve tmě

perpe2a
12. srpna

Kniha o životě, o duši...jen pro zasvěcené

Markéta_2
16. března

Protoze vse, co zari, si musi projit tmou.


radus
05.10.2021

Mě přijde, že se v knížce pořád opakuje to samé dokola, a proto ji odkládám....

Martina157
26.09.2021

První kniha od Vlastiny Svátkové, ale určitě ne poslední, pobavila mě

MariaN.
04.07.2021

Nieco, co ma zaujalo, tiez si myslim, ze by mi pomohla, v popise knizky su presne tie otazky, nad ktorymi som sa zamyslala.

Leniii
04.06.2021

Některé pasáže byly fajn..v některých jsem se ztrácela...možná i z toho důvodu, že se mě manželské problémy netýkají.

zuzu8480
28.03.2021

Kniha čtená v rámci Čtenářské výzvy. Určitě bude pro někoho přínosná, psaná je hezky,čtivě. Jedná část už mě dost iritovala a další mnou naopak souhlasně rezonovala. Četla jsem s obavami, neb jsem na ni neměla nejlepší recenze, ale líbila se.

Gugu
18.03.2021

Mám z knížky rozpačitý, smíšený pocit... ke konci mi přišlo, že už je to pořád dokola, jak být "dokonalou" ve vztazích, co určitě dělat, nedělat apod. Ale jedná pasáž se mnou zarezonovala víc než zbytek knihy, vyjádřila přesně to, o čem sama přemýšlím a třeba neumím přesně pojmenovat. A už jen kvůli těmto čtyřem stránkách pro mě kniha hodnotu má, čtyři stránky mi daly velmi mnoho. Kniha nebude pro každého, pokud na takový typ knihy nemáte náladu, nedoporučuji, Ale je dost možné, že jedna stránka Vám zrovna pomůže, ať už jakýmkoliv směrem.

1