happystar

Kde zpívají raciKde zpívají raciDelia Owens

Nádherná kniha!!!!!!!! Dlouho jsem nic tak skvělého nečetla, věřím, že ten příběh je nezapomenutelný.

VděkVděkDelphine de Vigan

Nádherná kniha. Opravdu tolik pravdy, lásky, síly, uvědomění je v jejích knihách.

Agnes a Zakázaná horaAgnes a Zakázaná horaVeronika Hurdová

Nádherná kniha. Jako maminka jí budu číst svým dětem stále dokola. Neznám lepší pro děti pro život. Veroniko děkujeme. A další díl již máme připravený.

25.12.2021

Dorotka na táboře - Záhada ztraceného poháruDorotka na táboře - Záhada ztraceného poháruPetra Martišková

Krásná kniha, krásný příběh. Dětem se moc líbila.

16.11.2021

Ospalá sovičkaOspalá sovičkaAmelia Cobb

Další krásný příběh s Emou. Děti tyto knihy milují. Vhodný na Vánoční čas. Těšíme se na další díly.

16.11.2021

OnOnClare Empson

Krásný příběh. Od první stránky mě kniha pohltila. Dlouho jsem nečetla tak skvělý, originální a psychologicky román. Za mě top! Až mě udivuje nízké hodnocení tady.

13.09.2021

Kecy, kecy, kecičkyKecy, kecy, kecičkyKarin Krajčo Babinská

Krásná kniha, pohladila na duši, určitě se k ní ještě vrátím.

01.08.2021

Deník jóga matkyDeník jóga matkyŠárka Vojáčková Konečná

Opět skvělá kniha, hladí úplně na duši. První knihu Šárky jsem četla několikrát a ráda se k ní vracím. Doporučuji!

22.05.2021

MomentkyMomentkyBarbara Nesvadbová

Skvělé povídky, knížku si určitě ještě jednou přečtu, díky Baro.

20.05.2021

Losos v kalužiLosos v kalužiMarkéta Lukášková

Kniha, příběh mě moc nadchl, četla se jedním dechem. Má první kniha od této autorky a už se těším na ostatní příběhy.

21.02.2021

Cooking with ŠůšaCooking with ŠůšaMichaela Šupáková

Perfektní jednoduché a skvělé recepty, všechny. Miluji tuto stravu, pro mě je kniha obohacenim. Doporučuji všem příznivcům.

13.02.2021

ZmizetZmizetPetra Soukupová

Třetí kniha za sebou od Petry a už na mě jde trochu depka. Moc se mi líbí jak píše, ale na další její knihy se vrhnu za nějakou dobu. A taky bych byla ráda i za veselejší příběhy:-).

17.01.2021

Wim Hof – Ledový mužWim Hof – Ledový mužWim Hof

Je to borec! Inspirující kniha. Pomalu začínám zkoušet jeho metodu.

28.12.2020

ZlodějZlodějTarryn Fisher

Krásná série.

28.11.2020

Najdeš mě ve tměNajdeš mě ve tměVlastina Svátková

Kniha pro všechny ženy, Vlastina umí psát tak jak nikdo. Za mě naprosta top kniha, stejně jako její předešlá! Neznám uprimnejsi knihy.

02.10.2020

Na konci mlčeníNa konci mlčeníCharlotte Link

Úžasný psychologický román, četla jsem ho před deseti lety a pořád jej mám v paměti. Myslím, že od té doby si i více všímam dění okolo sebe. Rozhodně doporučuji.

06.08.2020

Vůdce, který nepotřeboval žádný titulVůdce, který nepotřeboval žádný titulRobin S. Sharma

Já mám Sharmu ráda a i tato kniha se mi líbila. Příběh nectete jedním dechem jak u jiných jeho knih,ale přesto jsem si tam plno věcí našla. Za mě doporučuji!

06.08.2020

Milovala jsem životMilovala jsem životAbby Fabiaschi

Krásná kniha. Příběh, který chytne. Je v něm tolik pravdy do života!

13.07.2020

PoutoPoutoAnna Todd

Parádní série, nechtěla jsem aby tato kniha skončila. S 1.a 3.dílem nejlepší. Už čtu "Před námi". Když jsem četla recenzi u 1.dilu, že slečna čte sérii opakovaně,nechápala jsem, ale teď už chápu!

28.06.2020

Lilly - Prázdniny na koniLilly - Prázdniny na koniJitka Komendová

Krásný příběh městské holčičky na venkově. Dcera byla unesena, už se těšíme na další díl s Lilly.

19.06.2020

VadnáVadnáCecelia Ahern

Vůbec jsem nevěděla co mám od knihy čekat,ale je to naprostá pecka!!!

08.06.2020

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Jedním dechem přečteno, nádherná kniha.

30.04.2020

DobrodruhůmDobrodruhůmTereza Ramba

Kniha je naadherna a čte se jedním dechem! Je to LÁSKA, s LÁSKOU napsaná! Doporučuji všem, kteří rádi cestují.

29.02.2020

MedvědínMedvědínFredrik Backman

Nejlepší kniha,kterou jsem kdy četla!

01.08.2019

Těžká nocTěžká nocLenka Lanczová

Vyrostla jsem na knihách od Lenky a tato kniha nezklamala,příběh byl skvělý. Líbil by se mi i ve filmovém provedení.

22.07.2019

Tmavé stěny WillarduTmavé stěny WillarduEllen Marie Wiseman

Pro mě nezapomenutelný příběh, který čtete jedním dechem.

22.07.2019

Jeden deňJeden deňDavid Nicholls

Kniha je nádherná,krásný příběh,který nechcete aby skončil.Za mě rozhodně lepší kniha,jsou zde popsány pocity až na dřeň,kdežto film jde jen po povrchu.Jsem ráda,že se ke mě dostala nejdříve kniha a pak až film.

08.04.2019

DivočinaDivočinaCheryl Strayed

Nádherná kniha, silný příběh, skvěle napsán. Pro mě kniha rozhodně lepší než film.

14.02.2019

Vánoční hvězda a splněná přáníVánoční hvězda a splněná přáníZuzana Pospíšilová

Krásný příběh

09.02.2019

Vánoce za dveřmiVánoce za dveřmiBarbora Vajsejtlová

Krásná kniha, vracíme se k ní už druhé předvánoční období. Pokračovali by jsme v příbězích s Terezkou a Jeníkem dále. Škoda, že není delší.

13.11.2018