Lucinka a zraněný králíček

Lucinka a zraněný králíček https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446944/bmid_lucinka-a-zraneny-kralicek-LHF-446944.jpg 5 15 15

Lucinka série

O Vánocích našla Lucinka u hřiště malinkého zraněného králíčka. Moc si přála, aby se ušáček brzy uzdravil a na Vánoce byl zpátky ve své noře. Postarat se o zraněné zvířátko ale není vůbec jednoduché a Lucinka se snaží ze všech sil. Naštěstí má kouzelné sněžítko! Dokáže králíčka uzdravit a vrátit ho zpátky k jeho rodině? Přečti si laskavý magický příběh o lásce ke zvířátkům, Vánocích a novém přátelství.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Bambook

Lucy's Magic Snow Globe , 2015

GaleW
09.01.2024 5 z 5

Čteno mladší dcerou v období Vánoc, tedy přesně v tom období, kam knížka patří. Krásný příběh o lásce ke zvířátkům a přátelství.

happystar
27.09.2022 5 z 5

Krásný vánoční příběh. Dětem se moc líbil.

EvikU.
03.01.2022 5 z 5

Proč jsem knihu koupila dceři k Vánocům? Krásný vánoční příběh se zázraky, nádherná obálka. I když bylo v knize hodně čtení a obrázků méně, čtení dcerku bavilo, vždy jednu nebo dvě kapitoly před spaním. Kdo má rád zvířátka doporučuji. :-)

ladyfromskye
24.12.2020 5 z 5

Vánoční pohlazení po duši pro děti ale i pro dospělé. Krásný příběh s nádhernými ilustracemi je jako stvořený k večernímu předčítání u stromečku. Doufám, že tuto knížku najdou dnes pod stromečkem všichni malí čtenáři :-)

Vánoce králíci

Anne Booth