haluz haluz komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Předešlé dva díly se mi líbily, ale až Červenka mě opravdu dostala. Začíná tu jeho posedlost Princem i jeho romance s Rachel a už je z toho pro mě posedlost... chci další a další :)

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Sice první díl HH ale já jsem ho četla až po Švábech, takže jsem bohužel vědela co se stane.. ale i tak napínavé

Švábi Švábi Jo Nesbø

První kniha od Nesba co jsem četla a HH mě dostal :) musela jsem si dokoupit i ostatní díly a všechny je hned přečíst :)

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Opravdu nemám ráda básničky! Nechápu je a nudí mě! Ale pan Sifert mě rozplakal... i rozesmál... velmi milé překvapení, proto dávám plný počet :)

28.10.2016 5 z 5

Komici s.r.o. Komici s.r.o. Miloš Knor

Pro mě docela dost zklamání :( asi jsem se moc těšila, protože Na stojáka mám ráda, ale takhle na papíře mi to většinou nepřišlo vůbec vtipný. Opravdu od srdce jsem se zasmála u Matonohy

27.10.2016 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dooost dobrý :)

20.10.2016

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Dodatek k mému komentáři - určitě kdo můžete, zajděte si na divadelní představení... ještě teď mi běhá mráz po zádech :)

18.10.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak koukám, že jsem asi jediná komu Rachel nelezla na nervy :)

06.10.2016 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

No... dalo se to.... ale vážně musí každý správný detektiv na severu chlastat??!!

28.09.2016 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Další z těch knížek, po jejichž přečtení o ní musíte ještě dlouho přemýšlet. No za 14 dní jdu na to do divadla, tak jsem docela zvědavá, jak se jim takový silný příběh podaří ztvárnit :)

28.09.2016 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Perfektní !! První díl se mi líbil hodně a tak jsem měla z druhého dílu docela strach... ale nebyl vůbec důvod :) Hluboký hrob mě bavil ještě víc !!

28.09.2016 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

A mně se to líbilo, i když je pravda, že to byla spíš taková červená knihovna s detektivní zápletkou :) nejvíc mě bavili ty jejich hádky... aneb když si brit dělá prdel z amíků a číňanů :) :)

26.08.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Supr detektivka :) zpočátku nesympatická vyšetřovatelka mi časem přirostla k srdci tak, že se už těším na další její případy a ironické poznámky :)

18.08.2016 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak nevím, ale přišlo mi, že paní spisovatelka se tak zabrala do toho, za každou cenu šokovat, že nějak zapomněla, že píše detektivku...

12.08.2016 2 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Tak ten konec byl trošku překombinovaný, ale pořád to je vyšší liga :) těším se na další díl!

19.07.2016 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Bomba !! Hned jdu na další díl :)

10.07.2016 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tak nevím... chvílemi jsem se smála na celé kolo, ale převládaly spíše pasáže, co mě docela nudily... to je snad poprvé, co se mi více líbil film než knížka

04.07.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak tohle se mi fakt líbilo! HH v sukni :) už se těším na další díl!

30.06.2016 5 z 5

Oko rudého cara Oko rudého cara Sam Eastland (p)

Velmi čtivá a napínavá detektivka, ale jednu hvězdičku musím ubrat za ten konec...
Souhlasím s komentářem Rade - na základě jakési fotografie převlečeme kabáty? :(

22.06.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jelikož jsem nejdřív viděla film a až poté jsem se dokopala si Zlodějku knih přečíst, říkala jsem si "fajn, vím jak to skončí, tak aspoň nebudu na konci řvát." No chyba lávky - řvala jsem celou knihu!! Krásný, smutný, dojemný, ale i úsměvný příběh!!
PS: a já si myslela, že lidi se bojí smrti a ona se smrt bojí lidí :)

16.06.2016 5 z 5