Komici s.r.o.

Komici s.r.o. - Knor Miloš a kolektiv Kniha plná výstupů těch nejlepších komiků z představení Komici s.r.o. . Součástí knihy jsou nejen samotné výstupy, ale také vyprávění aktérů o tom, jak se dostali k tézo nezvyklé profesi. Zúčastníme se s komiky turné - svezeme se autem, vlakem a ocitneme se v n Parníku. Nemyslete si, že si komici navzájem dají něco zadarmo. Budou jeden druhého pomlouvat a nenechají na sobě nit suchou. Budete se bavit, smát, ale můžete se i poučit. Upozornění! Kniha obsahuje nejen ostré výrazy, ale i pasáže, ba i celé kapitoly! Proto by tuto knihu neměli číst děti mladší patnácti let a děti starší pak pouze pod dohledem zkušeného pedagoga! Na knize se autorsky podíleli: Miloš Knor, Petr Vydra, Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Lumír Tuček, Jana Tučková, Tomáš Matonoha, Josef Polášek, Iva Pazderková, Ruda z Ostravy, Lenka Vychodilová, Karel Hynek, Tomáš Hanák…....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68859/komici-s-r-o-68859.jpg 3.29

Kniha Komici s.r.o.

Prospero
02.03.2021

Kdyby se mě někdo zeptal.. co nejhoršího jsem ve svém životě zažil, odpověděl bych mu, že to byla chvíle, kdy jsem stál u kuchyňské linky zády k televizi, myl nádobí a musel hodinu poslouchat Matonohu jak moderuje tu českou debilitu s názvem "Co na to Češi".. Tyvole.. Bolest hlavy, nervozita, frustrace z toho.. jak jsou lidé blbí a jakým se smějou kravinám, zvláště, když dojde na sexuální narážky, kterých je v tom pořadu přehršle. Už teď mám pocit, že mi po styku s tímhle pořadem a slizounem Matonohou kleslo IQ o 100 bodů.. Jako sorry, ale tohle pro mě není komik. Nesnáším ho. Nevím, zda bych ho neměl spíše žalovat za ublížení na duševním zdraví..

Ještě, že tu knihu zachránila Pazderková. Na tu se dá alespoň dívat a nebolí mě z ní hlava.

haluz
27.10.2016

Pro mě docela dost zklamání :( asi jsem se moc těšila, protože Na stojáka mám ráda, ale takhle na papíře mi to většinou nepřišlo vůbec vtipný. Opravdu od srdce jsem se zasmála u Matonohy