Hakate Hakate komentáře u knih

Zahrada slibů a lží Zahrada slibů a lží Paula Brackston

Malinko slabší díl, alespoň, co se začátku týká. Děj se plynule rozjede až když se Xan s Liamem vydají zpět do minulosti plnit nový úkol. Děj se tak stává napínavým až do konce a samotný konec... Nemůžu se dočkat dalšího pokračování.

30.12.2023 4 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Další skvěle sepsaný případ Sloan se skvělou zápletkou. Nechybí akce, nechybí humor, nechybí ani Jessica a Theo. Co mi ovšem chybí je podvodní akce, která v předchozích dílech byla více.

27.12.2023 4 z 5

Bratr Bratr Joakim Zander

Bohužel druhý díl byl ještě horší než ten 1., nudné , kostrbaté , překombinované.
Do případně další knihy autora už se nepustím.

10.12.2023 2 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Audio ok, poslouchatelné dobře zpracované
Ale dějově zklamání.
Příběh mě nudil. Uvidíme, co přinese 2. Díl.

Symetrie odplaty Symetrie odplaty Tim Weaver

Souhlasím s níže uvedenými komentáři

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Tento díl nese rozporuplné pocity, baví/nebaví, zábavný/nudný, má spád/vleče se. Ale v součtu příběh nebyl vůbec špatný.

10.12.2023 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

I tento díl mě velmi chytil a líbil se mi. Většinou se snažím číst série v kuse a Popradě, tady je potřeba číst v klidu 2-3 knížky, proložit nějakým jiným žánrem a zase se k Davidovi vrátíte. Mnohem víc si člověk Davidovi příběhy a případy užije.

10.12.2023 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tento díl se mi opravdu hodně líbil. Skvělé zpracování příběhu. David si tentokrát zažije kruté časy a je to jízda.

10.12.2023 5 z 5

Korzárská čtverylka Korzárská čtverylka Michael Bronec

Akce přibývá, pískavý jsou ok, ale opět, prima oddechovka k nedělnímu úklidu.

Putování Putování Michael Bronec

Oddechovka, která nenadchne, ani neurazí.

Škrtič Škrtič Kim Faber

Za mě zatím nejslabší že série, velmi pomalý rozjezd, kniha cca do poloviny knihy spíš nudí. Tentokrát v knize řešíme spoustu osobních problémů hlavních postav Signe i Martina. K objevení vrah -Skrtiče nám opět pomohla náhoda. A zbytek se dozvíme zase snad příště.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tady už vše padlo, zvrácené, nechutné, drsné, a přesto skvěle čtivé.
Souhlasím s komentářem Dlabikka, také si vždy říkám, že Carter nemůže být normální a je to psychopat, ale mě jeho knihy neskutečně baví.

05.12.2023 5 z 5

Runy osudu Runy osudu Christina Courtenay

Druhý díl nás opět zavede do éry Vikingů, Tentokrát již fantasy, kdy se ocitneme s hlavní hrdinkou přímo v 9. Století. Opět velmi čtivý příběh, který vtáhne do děje. I když se jedná o druhý díl, každý z dílů je úplně jiný, ale oba skvělý.

04.12.2023 5 z 5

Temná zima Temná zima Flint Maxwell

První díl se mi líbil více, uvidíme, co přinesou další díly.

02.12.2023 3 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Krásný, skvěle sepsaný romantický příběh s tématem archeologie a vikingů. Příběh mě ihned vtáhl do děje a kniha nešla odložit. Těším se na další pokračování.

02.12.2023 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Autorky knihy mám ráda, ale v tomto případě mi propracovanost příběhu nesedla.
Pohled do kultury amišů byl dobrým krokem, zápletka se zajímavým pojetím. Bohužel celkové zpracování pokulhává.
Názor poroty by mě zajímal více.
Poslední rozuzlení pro mě překvapením nebylo.

28.11.2023 3 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Další skvělý díl. Z mého pohledu jeden z nejlepších. Skvělá zápletka, skvělý případ plný otázek, tajemství a hledání všech odpovědí. + Skvělé vykreslená temná část příběhu o záhadném okraji. 5*

12.02.2023 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Velmi smutný příběh. Tentokrát jsem sáhla po audiu v podání Dany Černé, která příběh posunula ještě o kapku výš. Román, kde se střídá minulost a přítomnost, je nabitý emocemi, opírající se o skutečný příběh. I přes krutost tohoto příběhu, má však i láskyplné části a i téměř šťastný konec.

05.02.2023 4 z 5

Lehce napsané, plné pokory, vtipu, zábavy. Nahlédnutí do zákulisí natáčení HP, a dalších filmů, stejně tak jako odkrytí Tomových démonů, o kterých otevřené píše. Skvělé napsané. Doporučuji nejen milovníkům a fanouškům HP, pro které bude kniha povinností, ale i milovníkům filmů, kteří se rádi dozvědí nějaké informace ze světa filmového natáčení.

04.02.2023 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Další případ Davida, 7. v pořadí. Tentokrát mi trvalo dlouho než jsem se do dílu ponořila. Zápletka z filmového prostředí mě nechtěla vtáhnou do děje a zprvu mě nepříliš zaujala. Můj zájem vzbudila až ve chvíli, kdy se začala pořádně zamotávat. Odkrývání dávného tajemství, už nabralo na spádu a konečně mě vtáhlo do děje a pak už jsem knihu nemohla odložit. Opět plné zvratů. Další z řady skvělého příběhu.

04.02.2023 4 z 5