Grace_Foster Grace_Foster komentáře u knih

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

(SPOILER) Líbí se mi že nenatahují "pohádku o Sofii a Agátě a začíná nový děj. Ale absolutně protestuji proti ředitelce Hrdličkové!!!!!!Sofie je ředitelka školy zla takže by neměla jezdit na nějaké mise a když už tak proč si tam nejede Hrdličková sama, když to všechno chce tak strašně moc vyřešit ? To nepochopím asi nikdy. A taky by mi nevadilo kdyby už se tam nic nedělo a bylo by to jen o kralování Agáty a Tedrose, a o tom co se děje ve škole dobra a zla.

20.04.2024 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Tohle bylo opravdu zbytečné, žádný takový přídavek není nutný. Edward je tak nudný člověk respektive upír že všechny jeho myšlenky jsou jen "ach já jsem takový chudáček že mě Carlisle nenechal umřít já nechci žít věčně " bylo to o ničem, Bellin pohled byl rozhodně mnohem lepší než tohle.

29.03.2024 odpad!

Lžička plná zášti Lžička plná zášti Robin Stevens

Já vlastně nevím co si o tom mám myslet, jednou je čtivé a zábavné a po 20 stranách usínám. Takže 3 hvězdičky víc ne.

29.03.2024 3 z 5

Čaj s kapkou jedu Čaj s kapkou jedu Robin Stevens

Jo, bylo to fakt dobrý, jediné co bych vytkla je povaha Curtise, choval se fakt hrozně.

29.03.2024 4 z 5

Záhada zamčeného kupé Záhada zamčeného kupé Robin Stevens

Jako tohle byl fakt jeden z nejlepších dílů. Děj byl napínavý, zábavný a dobře se kniha četla 10/10

29.03.2024

Šťastné a krvavé Vánoce Šťastné a krvavé Vánoce Robin Stevens

Fakt je že tohle je prostě nejslabší díl z celé série.- Já fakt nesnáším George a Alexandra, oni jsou taaaak otravní, lepší by bylo, kdyby to bylo celé o Daisy a Hazel. Děj byl nudný očekávatelný a nečetlo se to vůbec dobře. Od dalších dílů očekávám lepší obsah.

29.03.2024 1 z 5

Tragédie na jevišti Tragédie na jevišti Robin Stevens

Celá série je geniální, tenhle díl samozřejmě také. Děj byl neočekávatelný, takže jsem vůbec nečekala jak to skončí; ano skončilo to skvělě. Ale to už si zjistěte sami!!!

29.03.2024 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Tahle série mě prostě nikdy nepřestane bavit; čte se rychle, děj dává smysl a občas jsou tam trapné, ale vtipné situce

28.03.2024

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Taaaakže kde začít... no tak 1. by asi bylo to, že já od začátku nesnáším Jacoba a teď je ½ knihy o něm. Za druhé už je to moc roztahané a je v tom celkem chaos. A zatřetí se mi zcela nelíbí Bellina povaha. A úplně nejhorší je, že se do příběhu připletlo malé dítě!! Vždyť Belle je 18!!!

27.03.2024 odpad!

Příběh čarodějnictví Příběh čarodějnictví Chris Colfer

Hned jak se mi kniha dostala do rukou věděla jsem, že je s ní něco blbě. A ano nemýlila jsem se. Stačilo mi 50 protrpěných minut u téhle pomalu táhnoucí se nudné knihy, abych to vzdala a projela děj očima; to nebyl dobrý nápad, protože jestli byl začátek špatný, tak ve srovnání s ostatními částmi knihy to bylo nic. Ano, zase mám problém s překladem, protože se mi nelíbí říkat někomu např "Ahoj Sedmý jak se máš?" to je nonsense. No, kdybych to projíždění očima nevzdala, tak už na této planetě nejsem.

16.03.2024 odpad!

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Líbilo se mi to, fakt jo, téma princezny proti princům to je něco pro mě.

16.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Fakt ne, není to dobrý, kolik takových sérií o čarodejnických školách existuje? Hodně a rozhodně jsou lepší než tohle; v celku je to docela chaos, který se mi prostě nelíbí.

12.03.2024 odpad!

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Rozhodně nejlepší díl, hezky to plynulo.

10.03.2024 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

(SPOILER) Líbí se mi nápad, je to dobře zpracované ale měli to ukončit tímto dílem.
Děj se dal naprosto bez problému odhadnout a taky se mi nelíbilo že cesta pro kouzlo splněných přání měla být nebezpečná, ale dětičkám doslova padalo do cesty všechno co potřebovaly

07.03.2024 3 z 5

Psí život Psí život Peter Mayle

Fantastický popis toho, jak psi vidí náš svět!!

05.03.2024 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Zajímavé, potom se to trochu táhlo ale další díly byly zbytečné. Tohle bylo romantické tak akorát ale potom se to nedalo vystát....

03.03.2024 3 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Je to úžasná série plná napětí. Postavy jsou hodné a člověku je jich líto protože to co se jim stane je opravdu smutné.

03.03.2024 5 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

(SPOILER) 1. díl hezky pomalu plynul a moc se toho nedělo(vůbec mi to nevadilo), v tomto díle je víc akce, ale stejně je to geniální.
Líbí se mi, že už se ví, že Grace není normální člověk, nýbrž nadpřirozená bytost;chrlič.
Na další díl se těším opravdu extrémně!!!! Už aby byl tady.

03.03.2024 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

(SPOILER) Strašně mě to bavilo, ale je to dost ujetý.... Je tam dost ode všeho: trapné vtipy , trochu romantika, staré dobré čarodějnické školy apod. Prostě kniha kterou nemůžete odložit, když už ji máte rozečtenou.
Jakmile jsem se dostala do části kde ptakostlivec odnášel Sofii s Agátou bylo mi nad slunce jasný že je Sofie zlá. Potom už jsem děj nedokázala odhadnout.

24.02.2024 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Co mě zarazilo hned jak jsem knihu četla je překlad: Vždyzelená jako vážně??! Brystal se chová jako malá holka nic se jí nelíbí, furt má nějaký problém se vším. Když to srovnám se Zemí příběhů tak to je teda hrůza. Fakt strašný příběh ani moc nedává smysl. Tohle je slátanina a dá se tomu vytknout opravdu úplně všechno.

24.02.2024 odpad!