Grace_Foster Online Grace_Foster komentáře u knih

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Je to úžasná série plná napětí. Postavy jsou hodné a člověku je jich líto protože to co se jim stane je opravdu smutné.

03.03.2024 5 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

(SPOILER) TOHLE JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ SÉRIE EVER!!!
-Sympatičtí hlavní hrdinové
-Zábavné zápletky
-Hudson
-Nadpřirozené bytosti
-Prostředí

Prostě všechno je geniální, Hudsonovy hlášky. Hádky Jaxona a Hudsona, Hry, romantika, zábavná sestřenice Macy, akce, přátelství....

Autorka píše opravdu hezky, líbí se mi myšlení Grace jakožto chrličky a Jaxonovi holky s nemrtým bratrem Hudsonem v hlavě. V knize se neobjevují překlepy což je také dobře, protože nemusím luštit co měla věta znamenat.
Také jsou geniální názvy kapitol, a další

Řekla bych že kniha je prostě sama o sobě úžasná a těším se na další díly!!

03.03.2024 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

(SPOILER) Strašně mě to bavilo, ale je to dost ujetý.... Je tam dost ode všeho: trapné vtipy , trochu romantika, staré dobré čarodějnické školy apod. Prostě kniha kterou nemůžete odložit, když už ji máte rozečtenou.
Jakmile jsem se dostala do části kde ptakostlivec odnášel Sofii s Agátou bylo mi nad slunce jasný že je Sofie zlá. Potom už jsem děj nedokázala odhadnout.

24.02.2024 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Co mě zarazilo hned jak jsem knihu četla je překlad: Vždyzelená jako vážně??! Brystal se chová jako malá holka nic se jí nelíbí, furt má nějaký problém se vším. Když to srovnám se Zemí příběhů tak to je teda hrůza. Fakt strašný příběh ani moc nedává smysl. Tohle je slátanina a dá se tomu vytknout opravdu úplně všechno.

24.02.2024 odpad!

Touha Touha Tracy Wolff

Nejlepší kniha na světě. Kniha je napsaná tak, že se dobře čte. Příběh je geniální. A co tedy nechápu proč to srovnávat se Stmíváním?

24.02.2024 5 z 5