gfdsa123 gfdsa123 komentáře u knih

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Kniha mě vtáhla do děje od prvních stránek. Do poslední stránky jsem čekala, zda jim jejich vražda projde či neprojde.
Vřele doporučuji, přečetla jsem ji za dva dny.

10.11.2011 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Druhý díl se mi líbil více než první. Měl více děje a jsem zvědavá na třetí pokračovaní, kde bude cestovat časem. Knihu doporučuji jako příjemné oddechové čtení u kterého se nebudete nudit.

06.11.2011 5 z 5

Případ Máří Magdalény Případ Máří Magdalény Gerald Messadié

Po přečtení knihy 'Člověk, který se stal bohem', jsem neváhala a přečetla si i tuto knihu a opět mě nezklamala.
Autorovo líčení údálostí mě vtáhlo do děje.

01.11.2011 4 z 5

Člověk, který se stal Bohem Člověk, který se stal Bohem Gerald Messadié

Kniha se mi velmi líbila. Nejsem sice vůbec věřící, ale kniha vůbec není založená na tom někoho přimět k víře.
Je to plynulý příběh o událostech, které autor vylíčil tak jak se dle jeho názoru „zázraky“ s Ježíšem staly. V některý případech odkazuje na určité pasáže z bible, které jsou v rozporu s jinými pasážemi.
Z počátku jsem velmi váhala si tuto knížku přečíst, ale moc mě zaujala jak je čtivá a vůbec jsem nelitovala, že jsem ji četla. Dokonce jsem si od toho samého autora přečetla ještě knížku 'Případ Máří Magdalény'.

01.11.2011 5 z 5

Není jiné cesty Není jiné cesty Trygve Gulbranssen

Třetí díl jsem přečetla jen proto, že byl poslední ze ságy. Opět musím konstatovat, že děj svou průměrností nevybočil z řad prvního a druhého dílu. Takže pokud se Vám bude líbit první díl budou se líbit zbylé dva stejně.

Vane vítr z hor Vane vítr z hor Trygve Gulbranssen

Děj je stejně čtivý jako díl první tj. průměrný.

Věčně zpívají lesy Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Nijak extra zajímavá rodinná sága. V některých momentech je děj poutavý, ale jinak musím ohodnotit průměrně.

Johnny si vzal pušku Johnny si vzal pušku Dalton Trumbo

Děj je zarážející tím, jak popisuje pocity a vnímání člověka (nebo to co z něho zbylo) a také tím, že na konci knihy v doslovu je uvedeno, že nějaký takový pacient skutečně existoval. K zamyšlení je to, kam až jsou lékaři schopni zajít, aby si dokázali co vše dovedou!
Velmi strhující knížka.

Modrý kámen Modrý kámen Barbara Wood

Zajímavě vymyšlené příběhy modrého kamene. Některé povídky jsou lepší než jiné, ale celkový dojem kniha zanechá. Klidně bych si ji přečetla znovu.

18.10.2011 4 z 5

Půlnoční let Půlnoční let Virginia Cleo Andrews

Ani druhý díl mě nezklamal a byl i o něco lepší než první. Výborně napsáno jako zatím vše, co jsem od ní četla.

Zlomená křídla Zlomená křídla Virginia Cleo Andrews

Opět pěkná sága. Děj mě chytil od prvních stránek a nepustila do konce.

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Přečetla jsem ji jedním dechem. Velmi mě překvapil konec.

Apači Apači Lorenzo Carcaterra

Knížka a děj mě potěšil. Je poutavě psaná a nenudí, ale od autora "Spáčů" jsem nic jiného nečekala.

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Děj mě velmi nadchl. Zatím nejlepší knížka do Tess, kterou jsem četla.

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

Skvěle napsaná kniha o utrpení popáleného člověka a jeho sžívání se sebou a okolím. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Vřele doporučuji.

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Děj je sice zajímavý, ale už jsem od této autorky četla lepší knížky.

18.10.2011 3 z 5

Bludné kruhy Bludné kruhy Wally Lamb

Pěkná psychologická knížka. Jsou zde podrobně vylíčeny všechny pocity a zlomové okamžiky obou bratrů. Je sice krapet zdlouhavá, ale určitě zanechá dojem.

18.10.2011 4 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Po knížce „Protože tě miluji“ jsem neváhala a zakoupila i tuto knihu a nelituji.
Příběh mě plně zaujal a je skvěle vymyšlen. Taktéž se zařadila mezi mé TOP knihy.

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Knížku jsem přečetla jedním dechem a hned se zařadila mezi mé TOP. Děj je překvapivý a napínavý od začátku do konce.

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Knížku jsem přečetla jedním dechem a můžu ji vřele doporučit.