gfdsa123 gfdsa123 komentáře u knih

Život té druhé Život té druhé Frédérique Deghelt

To jak se se ztrátou paměti hrdinka vyrovnává a jak se jí daří všechny okolo sebe klamat, tak aby nic netušili, je zajímavé, ale jinak mě knížka moc nebavila.

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Byla jsem zklamaná. Prolínání současnosti s minulostí je občas nejasný a děj je celkem nuda.

Bez sestry neodejdu Bez sestry neodejdu Kristina Jones

Opět kniha dle skutečné události.
Zobrazení náboženské sekty a touhy člověka někam patřit opět vede k týrání a zneužívání dětí. Děj vypráví jedno z prvních dětí narozené v sektě a pohled jeho očima. Zvláštní je, že dítě, které v tomto prostředí vyrůstá a nic jiného nezná, se dokáže vzepřít a jeho rodič ne!

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Začátek nic moc, ale od poloviny se děj rozjede a konec překvapí. Jsem zvědavá na druhý díl.

Nádherná vada Nádherná vada Arthur Japin

Byla jsem zklamaná. Tošku mě zarazilo, že po neštovicích měla zjizvenou jen tvář a ruce, přitom autor líčil jak byla uvázána k posteli, aby se nemohla škrábat. S touto skutečností by měla nejvíce zjizvenou tu část těla na které ležela-záda, ale to ne. Z toho je děj, kde si zakrývá pouze tvář a ruce a dělá se záhadnou pro své zákazníky-muže, divný.

Jedenáctá morová rána Jedenáctá morová rána John Baldwin

Překvapivá kniha. Moc se mi líbila a můžu jen doporučit. Děj má spád a je napínaný.

18.10.2011 5 z 5

Gričská čarodějnice 1. - Tajemství Krvavého mostu Gričská čarodějnice 1. - Tajemství Krvavého mostu Marija Jurić Zagorka (p)

Od začátku do konce jsem se nenudila, zápletky jsou zajímavé a vše má pěkný spád.

18.10.2011

Bigamista Bigamista Mary Turner Thomson

Ani se mi nechtělo věřit, že je to pravdivý příběh. Je až zarážející jak člověk může být naivní a slepě důvěřivý! Trochu mě zarazilo, že byla ochotna se zadlužit a prodat vše co měla, když sama živila tři děti. Pud sebezáchovy měla nula a pud mateřského zázemí pro děti též. Partnerství vítězilo nad rodičovstvím :(

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Čekala jsem knihu více zaměřenou na léčitelství. Je to spíš dívčí románek, ale má napínavý děj.

18.10.2011 4 z 5

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

Zarážející ukázka toho, čeho všeho jsou rodiče schopni svému dítěti udělat - ať aktivně či pasivně.
Děj je sice místy nezáživný, ale místy Vás donutí kroutit nevěřícně hlavou.

Továrna na děti Továrna na děti Pál Ficsku

Byla jsem nanejvýš zklamaná! Dočetla jsem ji jen s velkým sebezapřením :(

18.10.2011 odpad!