Jedenáctá morová rána přehled

Jedenáctá morová rána https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43694/bmid_jedenacta-morova-rana-Ojw-43694.jpg 4 24 24

V městečku na jihu Kalifornie zemřou dvě děti na nemoc, o níž vědci předpokládali, že se již v USA nevyskytuje. V téže době dojde k hromadnému úhynu závodních koní v jedné z nejlepších stájí: jde o neznámý virus. Virolog Jack Bryne zjišťuje, že v obou případech jde o čin nebezpečného bioteroristy. Když odhalí podobnost mezi oběma událostmi a pátou a šestou biblickou morovou ranou, stojí nejen před úkolem vraždícího šílence vypátrat, ale i zabránit mu v dalším zabíjení. Bryne však netuší, že vrah má spadeno i na něj. Ke všemu se sám stává pro FBI podezřelým číslo jedna...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The eleventh plague , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedenáctá morová rána. Přihlašte se a napište ho.

farao14
22.12.2016 3 z 5

Zajímavé čtení a výborný děj.
Ale na druhou stranu pro nás laiky je v ní hodně moc odborných výrazů z toxikologie, biologie a jiných věd, až se vtom člověk ztrácí a má v hlavě jen chaos. Hodně moc nic neříkajících popisů.
Konec mě velmi zklamal, strašně moc rychle ukončené, jako kdyby autor už nevěděl o čem psát.

petka-2007
02.05.2013 4 z 5

Hodně dobrá a zajímavá kniha. Kdo rád čte o virech, toxinech apod., ten se v této knize "vyřádí"... :-)

ina77
18.04.2012 5 z 5

Dost dobrá kniha,docela mě dostala.Když si člověk uvědomí jak lehké je ublížit,docela z toho mrazí!Dávám všechny hvězdičky!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jedenáctá morová rána v seznamech

thrillery

Autoři knihy