Továrna na děti

Továrna na děti https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84440/bmid_tovarna-na-deti-jyw-84440.jpg 1 6 4

Už jí tikají biologické hodiny" — říkává se o ženě, která netrpělivě vyhlíží potencionálního manžela či se snaží přivést na svět svého prvního potomka. Ale jak je to v takovém případě s muži? To se s upřímností a otevřeností namnoze až brutální pokouší čtenáři vylíčit Pál Ficsku ve své knize Továrna na děti. Zprvu je to touha po takovém malém budulínkovi, pro něhož bude táta psát pohádky. Jenže touha je zcela surově zatlačena do pozadí frustrujícím, ponižujícím zážitkem — pán tvorstva je zahnán do kouta, v tomto případě do komůrky vystlané odrbanými pornografickými časopisy, komůrky vybavené odběrním okénkem. A to jsme stále ještě na samém začátku, který ovšem důkladně změnil život a další osudy dvou lidí, kteří se rozhodli — málem za jakoukoli cenu — pořídit si živoucí důkaz své lásky.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Kniha Zlín

Gyerekgyár , 2006

Péťa Z.
14.05.2022 odpad!

Tohle byla taková blbina... Souhlasím s uživatelem Běchovice - ten slovník je neskutečný.

lencin
19.09.2020

Autobiografický příběh.
Autor líčí pragmaticky příběh muže, který se snaží počít svého prvního potomka.
(2011)

Běchovice
27.10.2011 odpad!

Také spíše zklamání, dost zbytečně hrubý slovník, možná je to překladem, což asi většina z nás nikdy nevyhodnotí.

gfdsa123
18.10.2011 odpad!

Byla jsem nanejvýš zklamaná! Dočetla jsem ji jen s velkým sebezapřením :(

maďarská literatura

Autorovy knížky

Pál Ficsku
maďarská, 1967
2011  3%Továrna na děti

Kniha Továrna na děti je v