Gallaxy Gallaxy komentáře u knih

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Kdybych knihu četla jako první autorčinu knihu, asi bych měla jiný názor. Ale takto jsem díky svému očekávání byla zklamaná. Bylo tu zbytečně moc vedlekjších postav a omáčky. Místy jsem se ke čtení musela nutit. Ale došlo mi, že mám být ráda za to co mám doma a nehldat pozlátko.

05.02.2018 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

tím nejlepší kniha této autorky. Výborně propletený děj, úžasně vykreslené postavy a to nutkání číst dál a dál :)

13.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ač mám doma čerstvé mimčo, tak přečeteno za dva dny :)

klady:
* děj promyšlený
* příběh odsejpá a kniha se skvěle čte

zápory:
* první polovina knihy poněkud prvoplánovaná
* občas jsem měla pocit, že autorka myslí rychleji než píše
* závěr

Nápad na knihu opravdu skvělý, ale občas mi to přišlo poněkud nedotažené. Některé věci i nedomyšlené. Kqždopádně styl psaní je u mě za jedna.

08.07.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nàpad a zàpletka kvalitnì, závěr od jistè doby poněkud prvoplánový. Celkově mi kniha přišla poněkud nedotažená. Ale na druhou stranu se četla velmi dobře.

08.05.2017 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Problém u Kinga je, že píše příliš poutavě a čtenář je nucen číst dál i když je už úplně ochromen strachy.

KAždopádně první část knihy se četla skvěle a nedalo se odtrhnout. Ta druhá už se za mě poněkud vlekla, některé popisy bych oželela. Na druhou stranu duševní rozpoložení Louise je popsáno skvěle.

30.03.2017 4 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Zaujímavý konec triloge. Na Kinga až moc fantasy a poněkud přehnaný konec, ale na druhou stranu toa si jinak ukončit nešlo.

Četlo se to jako vždy skvěle, ale bylo to prostě jiné.

27.01.2017 4 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Prostě King, některé povídky se mi líbili více a některé méně, ajk to u povídkových knih bývá.

04.01.2017 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Já tedy nevím, autorku Tess Stimson mám ráda, ale tato kniha mě poněkud zklamala. Poněkud překombinovaná a bylo tam spousta nelogičností.

KAždopádně po jjeich knihách znovu šahnu, protože je velmi čtivá.

14.11.2016 3 z 5

Novinový článek o tom co by kdyby, tak to na mě působilo. Přečteno hned a zmatečné skákání v čase nám ukýzalo několik možných pokračování. Jeiné co chválím je, že byl zachován zákon paradoxu.

08.10.2016 3 z 5

Eli, Oli, Al a pes Hanibal Eli, Oli, Al a pes Hanibal Valja Stýblová

To už je let, co jsem tuhle knihu četla. Ale uvízla mi v hlavě. Je opravdu zábavná.

29.08.2016 5 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Zatím asi nejlepší díl, který nás navnadil na pokračování. Doufám, že pokračování vyjde co nejdřív :)

22.08.2016 5 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Stejně tak jako mě baví Becky, tak mě baví i Minnie. Ale Luke jr pro mě poněkud nudný patron.

22.08.2016 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Nakupování pro dítě vlastně není chorobné nakupování, že?

22.08.2016 4 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Chvíli to vypadalo jako by autorce docházeli nápady, ale nakonec jsme se dostali na rozdíl od předešlých dílů k poněkud vážnějšímu tématu.

22.08.2016 4 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Trochu šílená zápletka, ale jako vždy jsem se velmi bavila a chvílema smála nahlas.

22.08.2016 3 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Vyústění příběhu pohádkovým koncem. Kde jen se berou ti milionáři?

22.08.2016 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Krásná oddechovka ve které se najde snad každá ženská.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Za mě zatím nejslabší kniha autorky. Byla jsem od autorky zvyklá na překvapivý závěr. ale toto je jasně předvídatelný příběh, který sice krásně plyne, nicméně jsem čekala nějakou zajímavější zápletku.

22.06.2016 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Fámozní, jiný výraz nemám :)

Četla jsem celou trilogiai naráz, takže jsem si připravila ideální zážitek.

ale drobné výtky mám, vadilo mi, že když se hrdinové dostali do smrtelného nebezpečí, tak se objevil nějaký zázrak a oni přežili. A pak ten konec, na mě je moc "sladkej"

18.05.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Nemůžu si pomoct, al kniha je za mě napsaná horkou jehlou. Velmi rychlý děj bez omáčky.... Příběh postrádá gradaci a vyvrcholení.

Ale inak samozřejmě oddechovka se šťastným koncem-jako vždy v této sérii :)

03.05.2016 3 z 5