Eli, Oli, Al a pes Hanibal

Eli, Oli, Al a pes Hanibal https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100826/eli-oli-al-a-pes-han-100826.jpg 4 24 5

Humorné i vážné dobrodružství trojčat, která jsou si podobná jako vejce vejci, a mají ráda psa Hanibala.

Alea2014
04.05.2024 5 z 5

Skvělá knížka, moc mě bavila. Určitě doporučuji

LilianaFalcon
27.02.2020 4 z 5

Mně se to jako děcku moc líbilo, na jednu stranu si říkám, že by to dnešní děti mohly brát jako takovou výpravu do historie :D Žádný mobil, facebook,... ale těžko říct.

buccaneerka
14.09.2017 3 z 5

Myslím si, že dnešní děti moc nezaujme. Příliš mi neseděl způsob užívání přímé a polopřímé řeči. Ani kompozice mi nepřipadá nějak velmi promyšlené - někdy jde den za dnem, jindy přeskočí určitý časový úsek, který není často ani specifikovaný, takže čtenář vlastně až na konci knihy zjistí, že neuběhl ani jeden rok v ději.
Začátek knihy byl vtipný a nápad s trojčaty zajímavý, v druhé polovině knihy už ale byly příběhy nahodilé. Navíc v dnešní době, kdy polovina dětí nežije s oběma rodiči, mi přijde příběh Aničky pro děti poněkud zavádějící.

Gallaxy
29.08.2016 5 z 5

To už je let, co jsem tuhle knihu četla. Ale uvízla mi v hlavě. Je opravdu zábavná.

Ita
12.01.2014 4 z 5