Gallaxy Gallaxy komentáře u knih

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Taková oddechovka, ale líbili se mi všechny povídky a na některé autory jsem připravená mrknout se trochu víc.

28.07.2019 4 z 5

Stoletá holka Stoletá holka Jana Knitlová

Moje srdcovka už od dětství. Klidně by mohla být delší ;-)

27.07.2019 5 z 5

Běsnící světlo Běsnící světlo Estelle Laure

Krásná oddechová kniha, která má hlubokou myšlenku. Škoda jen, že ji autorka více nerozvedla...

27.07.2019 3 z 5

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Asi nejsme úplně cílová skupina, ale v té knize se prostě nic nedělo. A když už, tak vše bylo natuknuté jen velmi okrajově.¨

Ty neustálé seznamy jsem ani nečetla.

25.07.2019 1 z 5

Odpadková pohroma na planetě Zemi Odpadková pohroma na planetě Zemi Liane Moriarty

Pro mě taková chutná jednohubka :) Jako dítěti by se mi kniha určitě líbila. Jakodospělé mi přijde, že nemám právo hodnotit. Ale z nějakého důvodu mě neskutečně rozčilovalo jméno hlavní hrdinky :D

18.06.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Pro mě osobně velké zklamání. Knihu jsem přečetla během pár dnů, protože mě zajímalo jaký bude závěr. Vztahy v rodině byli popsány velmi povrchně a některé situace mi přišli už opravdu hodně vyhrocené. Otevřený závěr mě velmi zklamal. Ale nemohu autorce upřít, že píše poutavě.

13.05.2019 2 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Zvláštní kniha, některé pasáže jsem přeskakovala aa občas mě vtahla do děje, tak že jsem četla dlouho do noci. Trochu mi vadil otevřený konec, ale bylo zajímavé podívat se na válku z jiného uhlu.

17.03.2019

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Zatím asi nejlepší kniha, kterou jsme od autorky četla. Některé pasáže sice ztřeštěné, ale příběh měl správnou gradaci, vyvrcholení i závěr :) Jen škoda, že Ed nedostal více prostoru.

17.03.2019

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Po dlouhe dobe knizka, ktera ve me vyvolala opravdu silne emoce....

08.02.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Po dlouhé době kniha, která mě oparvdu zaujala. Četla jsem všude a pořád. První polovina měla spád. Ale konec byl na můj vkus možná až příliš překombinovaný. Nicméně dávám plný počet a těším se na další knihu této autorky.

06.02.2019 5 z 5

Vzpoura plyšového medvídka Vzpoura plyšového medvídka Otilie K. Grezlová

Já nevím, mě prostě neseděl styl psaní. Navíc mi to připomínalo romány od S.Rudolfa, tak jsme nšjak nebla schopna zasadit si to do žádné doby. Ale něco mě nutilo číst dál a zajímalo mě, jak to dopadne a to je velké plus. Asi dám šanci další knize.

10.01.2019 3 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Silena kniha, fakt silena. Od zacatku jsem byla znechucena, ale neco me nutilo cist dal a dal. Porad jsem cekala nejakou hlubsi myslenku a ona zadna neprichazela.. A presto byl dej poutavy. Jen si porad nemuzu zvyknout na ty Kingovi predcasne konce...

Neni i nas zivot takovy dlouhy pochod bez viteze?

26.12.2018 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Pro me zatim nejhorsi kniha od Kinga. Ani nevim proc, ale nedokazala jsem se zacist. Ke konci uz jsem preskakovala.

25.12.2018 2 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Pro mě zatim nejhezčí "kingovka" (zdaleka jsem nepřečetla všechny. Možná by se mi vic libilo, kdyby knizka skoncila ztratou panictvi Deva, ale to by zase nebyl King. Zvlaštní pocit zůstává.

15.12.2018 5 z 5

Můj (téměř) dokonalý život Můj (téměř) dokonalý život Sophie Kinsella (p)

U Kinselly jsem zvyklá na poněkud ztřeštěné hlavní hrdinky. tdy ovšem hlavní hrdinka působila celkem rozumně, za to ztřeštěné byly jiné postavy ;-)

Každopádně děj měl spád a krásně plynul. Knihu jsem přečetla za víkend a skoro mě mrzí, že nebyla delší.

23.07.2018 4 z 5

Navždy družičkou Navždy družičkou Lindsey Kelk

Oproti ostatnim kniham autorky mi trvalo dele se zacist. Ale nakonec jsem byla opravdu zvedava, jak vse dopadne.

Jak uz jsem u autorky zvykla mektere situace byli ponekud bizatdni a obcas zvlastne v pribehu preskakovala popis nekterych situaci.

08.06.2018

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Vtipný a romatický příběh,ikdyž trochu neuvěřitelný. Čekala jsem jak autorka vyřeší zápletku a ono super, konec byl úžasný. Těším se na další díl.

01.05.2018 5 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Pro mě velké zklamaní oproti prvnímu dílu.

V první knize je hlavní hrdinka Angela velmi příjemná postava, ketrá chodí pěkně oblékaná a snaží se budovat kariéru. V tomto díle je Angela alkoholička s příšerným vkusem a práci má jen zázrakem. Za mě poněkud zvláštní vývoj postavy.
Navíc zbožňuji Vánoce a z této knihy vánoční atmosféra vůbec nedýchá.

Ale Alexe by ji mohla závidět každá.

18.04.2018 1 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Tento díl mě docela bavil a dokázal udržet mou pozornost. Ikdyž některé situace byly opět absurdní.

18.04.2018 3 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Oproti prvnímu dílu mi příběh přišel zmatený a trochu přitažený za vlasy. KAždopádně jde o příjemnou oddechovku, kerá neurazí, ale do to p ji také neřadím.

18.04.2018 3 z 5