Vzpoura plyšového medvídka

Marcela musí skousnout nevěrníka i ponižující výběrové řízení, které vede její spolužačka Dana. Ta dává Marcele nepokrytě najevo, co si o jejích ne/schopnostech myslí. Suverénní Dana má o životě zcela jasné představy, ovšem její manžel, dosud poslušný medvídek, náhle udeří pěstí do stolu. Seznámil se totiž s prima ženskou, která si na nic nehraje – s Marcelou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263064/vzpoura-plysoveho-medvidka-TP3-263064.jpg 3.211
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Alpress

Kniha Vzpoura plyšového medvídka

Gallaxy

Já nevím, mě prostě neseděl styl psaní. Navíc mi to připomínalo romány od S.Rudolfa, tak jsme nšjak nebla schopna zasadit si to do žádné doby. Ale něco mě nutilo číst dál a zajímalo mě, jak to dopadne a to je velké plus. Asi dám šanci další knize.

levánoha
08.11.2018

Také jsem četla o Jitce a ne o Marcele, ale to je vlastně šumafuk. Dárek za všechny prachy mě bavil více, tohle byla opravdu nuda...

sabca
22.10.2018

Kniha špatná nebyla. Zaráží mě, že zde nahoře v popisu ke knížce je uvedena Marcela, když hlavní hrdinka se jmenuje Jitka. Po knížce Stíny nad zálivem to byla změna.

Dimas
17.06.2018

Taková fajn oddechovka. Autorka dělá pokroky, "Dárek za všechny prachy" byla o moc lepší.

nai.ivka
14.06.2018

Pěkná prvotina, zezačátku jsem si říkala jestli to nebude nuda a pak se to rozjelo. Příjemná oddychovka, dokonce jsem se i poučila.

speciale88
22.03.2018

Tato kniha mě bohužel nějak neoslovila.

Bubynka
05.08.2017

Knihu jsem dostala jako dárek, tudíž jsem vůbec nepředpokládala, že by mě mohla nějak oslovit. Nicméně musím přiznat, že to bylo super oddechové dílo u kterého jsem se místy velmi pobavila. Líbilo se mi vykreslení dějových linií vícero postav a ne jen hlavní hrdinky. Dostalo to takový nadhled. Určitě tu bude na knihu i kritika, ale mně se prostě líbila. Možná i z toho důvodu, že jsem žádná očekávání neměla.

Otilie Grezlová

Otilie Grezlová