gabriela8591 gabriela8591 komentáře u knih

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

První půlka.. nemohla jsem se moc zorientovat a čekala na propletení příběhu. Ale i tak byl děj pořád zajímavý a napínavý. Druhá část už do sebe zapadala a nemohla jsem se odtrhnout. Milé dítě bylo určitě lepší, ale zas takový brak, jak někteří hodnotí, tak to určitě není a stojí za přečtení.

29.02.2024 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Pěkný smutný příběh, chvilku mi trvalo se začíst, ale člověk si rád uvědomí, že se zas tak špatně nemáme...

19.02.2024 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Četlo se celkem dobře, ale za mě místy zbytečně dlouhé... od konce bych čekala víc

28.01.2024 3 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Četla jsem kvůli čtenářské výzvě, ale tak hroznou knížku už jsem dlouho nečetla... byla to první kniha od tohoto autora, ale díky jeho popularitě jsem teda čekala něco daleko lepšího

14.01.2024 1 z 5

Stezka Českem Stezka Českem Martin Úbl

Perfektní :) velmi čtivé a inspirativní, pořizuji si do poličky domů!

08.08.2023 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Opět spisovatelka nezklamala, krásně se čte a názvem se nenechejte odradit ;)

05.08.2023 5 z 5

Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Alice Munro

Přečtena asi půlka knížky, nezaujalo, nemohla jsem se začíst, příběhy o ničem...

17.07.2023 odpad!

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Opět perfektní, autorka nezklamala :) krásně propojený a zajímavý děj

19.06.2023 5 z 5

Už to víš? / Čas vánočních přání Už to víš? / Čas vánočních přání Teresa Southwick

Oba příběhy byly moc pěkné a chytlavé.. druhý se mi libil o trošku víc :)

24.04.2023 4 z 5

Neznámý ochránce / Přísně tajné soukromí Neznámý ochránce / Přísně tajné soukromí Day Leclaire

Oba příběhy krásně napsané, super oddechovka :)

10.04.2023 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Skvělá knížka! Skvělá spisovatelka! Zajimavé, napínavé a skvěle propojený příběh celé rodiny. :)

06.04.2023 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Stěží dočteno, ale vůbec mě kniha nenadchla, zvláštní příběh..

26.03.2023 2 z 5

Za vším hledej ženu Za vším hledej ženu Dagmar Užkonečně Šťastná (p)

Perfektní oddechovka! Některé hlášky jsou fakt super!! Jdu se mrknout na film :D

24.01.2023 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Nechápu ten začátek o ničem, kdy jen čekáš tu hlavní pointu... knížka mě začala bavit až asi po půlce, pak opravdu stojí za to! Takže má blbá povaha dočíst knížku se tentokrát vyplatila, ale ten začátek hodnocení hodně kazí.. :(

29.07.2022 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Poslechli jsme si jako audioknížku a je perfektní, kdybych ji četla, bylo by to v některých úsecích o hodně těžší... skvěle zpracované, velmi zajímavý a smutný příběh

23.07.2022 5 z 5

Večerní vánek Večerní vánek Elizabeth Haran

Pěkné, celkem čtivé, ale zbytečně dlouhé, čekala jsem víc romantiky...

08.06.2022 3 z 5

Hvězdy nad Afrikou Hvězdy nad Afrikou Ilona Maria Hilliges

Celkem drsný začátek, špatně uvedený rok (má být 1885), tak mě to trošku zmátlo... část knížky trošku nuda, ale některé části zase super, chyběl mi více propracovaný závěr

24.04.2022 4 z 5

Byla jsem opravdu mile překvapena, nečekala jsem, že bude kniha tak dobrá. :) až v půlce jsem zjistila, že už byl i první díl, tak snad se na něj brzo vrhnu :D kniha je navíc doplněna opravdu pěknými fotkami :)

02.10.2021 5 z 5

Podmanivé představení Podmanivé představení Leslie Davis Guccione

pěkný děj, moc rychlý závěr

03.03.2021 2 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kathryn Harvey (p)

Skvělé pokračování. Zajímavé a napínavé (bohužel jsem nevěděla, že jde o pokračování, tak jsem musela tápat v paměti, co bylo v minulém díle :D)

29.12.2020 5 z 5