Za vším hledej ženu

Za vším hledej ženu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502843/bmid_za-vsim-hledej-zenu-gZh-502843.png 4 10 4

Tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, potrhlá Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiné pohledy na život, a přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nemůže přetrhnout nic. Ani muž, ani muž a ani muž. A každá z nich má svůj sen. Podnikavá Irena touží po vlastním domě a podřizuje tomu vše. Lékárnice Marta touží po moderování v rádiu a jde do toho po hlavě s hadrem a kýblem v ruce. Alex neprožívá s přítelem Jakubem zrovna šťastné období, a když potkává o mnoho let staršího charizmatického ředitele Alberta, zasahuje ji Amorův šíp a ona podléhá jeho vražednému šarmu. Brzy ovšem naráží na jeho sebestřednost a tvrdou nekompromisní slupku. V tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky, vymýšlejí past a roztáčejí kolotoč překvapení a náhod…... celý text

Marie60
21.12.2023 4 z 5

Fajn pro pobavení.

bookwoman
17.10.2023 4 z 5

Kniha se moc hezky četla a bavila mě. Stejně tak film, který jsem viděla po dočtení. Obojí doporučuju, jako odpočinek fajn.

gabriela8591
24.01.2023 5 z 5

Perfektní oddechovka! Některé hlášky jsou fakt super!! Jdu se mrknout na film :D

gargamelka
28.12.2022 3 z 5

Nenáročné, několik pasáží s peprným jazykem.

zfilmováno romány pro ženy

2022  70%Za vším hledej ženu
2023  73%Za vším hledej muže

Kniha Za vším hledej ženu je v