gabriela8591 gabriela8591 komentáře u knih

Modrý kámen Modrý kámen Barbara Wood

Velké zklamání... zbytečně dlouhé, většina příběhů hodně nudných. Od autorky bych čekala lepší zpracování.

29.12.2020 1 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Bethany Campbell

Pěkné, poutavé počtení..

20.10.2020 4 z 5

Skvělé pokračování Ládikova putování.

20.10.2020 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Perfetkní, zábavná, čtivá, poučná a inspirativní. Pro milovníky cestování ideál.

20.10.2020 5 z 5

Můžeš (po)dělat cokoli Můžeš (po)dělat cokoli Miky Škoda

Miky moc děkuji za tuto knihu!!! Nejlepší, jakou jsem kdy četla. Skvěle napsané, upřímné, velmi inspirativní. Zajímavé od začátku, až do konce. Určitě kniha bude v mé knihovničce a doufám, že jednou i s podpisem od autora. :)

12.10.2020 5 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Podle mně by autorka udělala lépe, kdyby se jednalo o 2 knihy... Zlom o několik let mě velice zklamal, do této doby jsem byla z knížky nadšená a považovala jsem ji za nejlepší autorčino dílo. Proto druhá část knihy velké zklamání...

03.08.2020 2 z 5

Nevěsta z Balleymoru Nevěsta z Balleymoru Emma Goldrick

krásná oddychová romantika :)

03.08.2020 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Velmi pěkně napsáno, zajímavé a poutavé čtení. Dobře zpracované propojení minulosti s přítomností, jen je pak škoda konce s Petrem...

24.07.2020 4 z 5

Láska a zrada Láska a zrada Kathie DeNosky

Krásná romantika...

20.07.2020 5 z 5

Důvěrná setkání Důvěrná setkání Kathryn Harvey (p)

Velmi zajímavé poutavé počteníčko. Trošku více erotiky, ale to se mi tam líbilo, protože to tam zapadalo...

18.07.2020 5 z 5

Jak najít štěstí Jak najít štěstí Kathie DeNosky

Moc pěkné romantické počteníčko :)

18.07.2020 5 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Zajímavý velmi poutavý příběh

15.06.2020 4 z 5

Královská nabídka Královská nabídka Marion Lennox

Krásná pohádková romantika..

10.06.2020 4 z 5

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

Od autorky pro mě zatím ta nejlepší kniha, jen konec mohl být trošku lepší, velmi poutavá a zajímavá

16.05.2020 4 z 5

Poslední šamanka Poslední šamanka Barbara Wood

Velmi poutavá, ale až příliš dlouhá... s tím jak po každé části daná postava umře, jsem si jen říkala "má cenu to dočítat, když taky umře?" Místami nepochopitelná návaznost, která se časem vysvětlí. Na konci jsem se ale nemohla odtrhnout, takže celkově pěkné počteníčko (1 z těch nejlepších od Woodové), i když místami jsem opravdu zuřila, co to jako má sakra být? :D

04.05.2020 4 z 5

Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa Matěj Balga

Velké zklamání, úchylka čtení až do konce se opravdu nevyplácí, protože se vlastně ani žádného konce nedočkáte... spíš jde celou dobu o léčení svého mindráku, a to většinou stejně chlastem nebo sexem. O cestováním tu opravdu moc nejde..

13.04.2020 1 z 5

Proutěná kolébka Proutěná kolébka Suzanne McMinn

Pěkná oddychovka :)

17.02.2020 4 z 5

Prorok / Prorokova záhrada Prorok / Prorokova záhrada Chalíl Džibrán

Velmi zajímavá kniha, pohled na život

03.02.2020 4 z 5

Vážná známost Vážná známost Donna Clayton

Pěkné, čtivé ????

01.02.2020 4 z 5

Strážkyně tajemství Strážkyně tajemství Barbara Wood

Moc pěkné, začátek chvilku nic moc, ale jinak napínavé a zajímavý děj. Historické z období Mayů.

22.01.2020 5 z 5