40 dní pěšky do Jeruzaléma

Největší cestovatelské dobrodružství od dob Honzíkovy cesty! Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Těšit se můžete na vyprávění kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432890/big_40-dni-pesky-do-jeruzalema-vb0-432890.jpg 4.42401

Kniha 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Parwana

Naprostoboží. Už dlouho jsem hledala takhle báječnou knihu na dovolenou, která bude o cestování, zároveň jsem si jeho knihy chtěla přečíst a konečně se dostala k prvotině. Mělo to spád, spoustu humoru, utíkalo to... bylo mi až líto, že jsem dočetla. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. Přímo mě namotivovala více cestovat.

Nikychlupova

Kniha se mi velmi líbila, čtení jsem si moc užila.

Tyrkysová

Líbilo se mi vyvážení mezi triem: útrapy putování – pohostinnost lidí – zajímavosti z dané oblasti / kultury. Knihu jsem si užila i se vším tím pitím čaje, puchýři, opruzeninami a horkem, protože je to hezká oddechovka. Rozhodně se vrhnu i na jeho další cestovatelské příhody.
4,5*/5*

Jana512

Vyprávění je vtipné a obsahuje i poznatky z cest a je čtivě napsané. Obdivuji výkon tohoto mladého muže, odvahu a snahu o poznání.

Miškus

Moje první kniha od Ladislava. Moc se mi líbilo vtipné vyprávění zážitku z cesty. Kniha velmi hezky napsána. Doporučuji.

Hannibal92

Ziburu jsem zacal se zaujetim sledovat na socialnich sitich drive, nez vysla tato jeho prvni kniha. Postupne jsme kupovali vsechny jeho knihy, ale nejak jsem se k nim nikdy nedostal. Az ted, o par let pozdeji jsem se konecne k prvni z nich odhodlal a rozhodne neni ceho litovat. I kdyz musim rict, ze ne kazdy "den" mi Zibura sedl, tak cteni to bylo zajimave a snad drive nez za par let se vrhnu na dalsi.

jarmuk

Milé povídání člověka, který vleze všude a umluví Vás, že je to v pořádku.

Margaritta1987

Zatím mě tahle audiokniha od Zibury baví nejvíce (zřejmě proto, ze je jeho první). Proste Ládík je super