gabriela7145 gabriela7145 komentáře u knih

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tahle kniha mě úplně pohltila..Asi poprvé během čtení nějaké knihy se ve mě mísily snad všechny emoce, které jsme schopni zaznamenat.
Hlavního hrdiny jsem nenáviděla, naprosto nerozuměla jeho chování, přála jsem si, aby ho osud nějak potrestal-což se na konci stalo. Na druhou stranu hlavní hrdinka-tak s tou jsem soucítila a přála jsem jí pevnou vůli a odhodlání, aby vše zvládla, aby se dokázala zase postavit na nohy. Závěr knihy mě dost překvapil, Simon si prostě vytvořil nějakou domněnku a kvůli tomu zničil všechny kolem sebe.
V "poděkování" autora se píše, že se inspiroval skutečným příběhem-no nedovedu si vůbec představit, že něco takového by se mohlo opravdu stát.
Můžu jedině doporučit, opravdu "silná" kniha.

28.03.2019 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásný román, takový "skutečný" příběh. Osud někdy s životy tak zamíchá, že se nestačíme divit.
Nádherně napsané, mnohem lepší než filmové zpracování.

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásně napsané, příjemný román.
Taková hodně kvalitní oddychovka.
Vřele doporučuji:)

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Nelze nic vytknout, opět další poutavý příběh!

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Tak tenhle román mě naprosto rozsekal, takové zvraty jsem vůbec nečekala, ani by mě ve snu nenapadly!
Myslím že Adler Olsen je opravdu Pan Spisovatel!

Mráz Mráz Bernard Minier

Další výborný kousek od tohoto autora, doporučuji!

Noc Noc Bernard Minier

Bernard Minier je podle mě Mistr thrilleru, cokoliv jsem od něj četla bylo naprosto super, napínavé, neočekávané zvraty...
Doporučuji!

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tento thriller bych řadila spíše mezi průměrné. Vzhledem k tomu, jakou měla kniha reklamu, tak jsem očekávala mnohem více než autor předvedl.

22.02.2019 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Wow, tak tohle byla "topka". Výborný thriller, který jsem hltala od začátku do konce.

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Velmi poutavý psycho-thriller. Výborně vykreslená psychologie postav, napínavé od začátku až do konce.

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Tato kniha pro mě byla spíše zklamáním. Po přečtení Mlhy Ölandu jsem čekala podobně napínavý příběh, ale bohužel...

22.02.2019 1 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Tato kniha mě úplně pohltila, četla jsem ji před pár lety a byl to můj "první" thriller co se týče severské krimi. Od té doby nečtu prakticky nic jiného ne "severky".
Příběh graduje až do samého konce, vůbec není šance se od knihy odtrhnout než se přečte poslední stránka:)

Můžu jenom doporučit!

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Zajímavý příběh, kde se střetává tradice a dlouhá historie původních obyvatel s moderní dobou a touhou po penězích spojenou s těžbou ropy v Severním moři.

27.01.2019 4 z 5