frukeška frukeška komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Nebudu se nějak rozepisovat.. Skvělá severská detektivka :))

21.10.2014 5 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš René Unischewski

I když jsem knihu četla několik dní, tak jí musím dát pět hvězdiček. Děj je velice poutavě napsaný, tahle autorka si prostě dokáže získat čtenáře. Opravdu jsem byla napjatá a konec mě překvapil.
Vřele doporučuji :)

04.09.2014

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Tahle kniha..těch 220 stránek..sorry ale to nemá absolutně žádný smysl :D

22.08.2014 1 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Super knížka. Konec mě překvapil. Těším se na další pokračování :)

06.06.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha byla velice čtivá, ale nemůžu dát pět hvězd, protože mi tam prostě něco chybělo. Samozřejmě další díl knihy si ráda přečtu, protože mě zajímá pokračování, ale nevím, zda vůbec chodit do kina na filmové zpracování. Jsem hodně na vážkách potom, co jsem byla na vampýrské akademii a velice jsem se zklamala, tak se bojím, aby mě nezklamal i tenhle film :)

07.05.2014 4 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Ohromně jsem se na druhý díl těšila, ale nevím, jak přesně se k němu vyjádřit.
Je to jedna z mála knih, která se velice dobře čte. I když má nezajímavý děj nebo třeba se tam zrovna nic extra neodehrává, tak vás to nutí číst dál. (alespoň mě ano)
První polovina nebyla tak zábavná, ale potom to začalo a pokračovalo až do konce.
Třetí díl doufám bude skvělý a jsem ráda, že jich víc není, protože knížky, které mají moc dílů jako třeba upíří deníky nebo škola noci, tak už potom ztrácí svoje kouzlo :)

28.01.2014 4 z 5

Motýlik Motýlik Sylvia Mozerová

Skvělá, ale smutná kniha. Doporučuji

13.10.2013 5 z 5

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Kdyby se mě na tuhle knížku někdo zeptal, tak mu ji v žádném případě nedoporučím.
Nejhorší, nejnudnější, nejnezajímavější knížka, co jsem kdy četla.
Druhý díl si rozhodně nepřečtu.

20.08.2013 odpad!

Romeo a Julie / Tartuffe Romeo a Julie / Tartuffe William Shakespeare

Čekala jsem od té knížky víc na to, jak to všichni vychvalovali.

24.03.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Luxusní knížka. Na to, že jsem neměla náladu na nějaké romány, tak mě tenhle příběh naprosto pohltil a vtáhl do děje. Začátek byl skvělý. Myslela jsem si, že Michaela vyléčí. Pak to s tou fingovanou smrtí...I když jsem si přečetla poslední stránku (jako vždy), tak jsem i přesto brečela.
To jak Paige oslovoval Stránečko..Originální. Rozhodně si to přečtěte. Je to velice poutavý příběh :)

06.07.2012 5 z 5

Prokletá Prokletá Anna Maria Scarfó

Naprosto souhlasím se simonabr. taky jsem čekala víc.
Smutný příběh

28.06.2012 2 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Podle mě, to byla dobrá knížka na odreagování. Odháněla jsem všechny, kteří mě od ní chtěli odpoutat. Doporučuju a rozhodně si přečtu další díl. Jsem strašně zvědavá, jak to s Cassie dopadne :)

28.06.2012 4 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Hodně dobré :)
Novela otec je úžasná. Doporučuju :)

08.04.2012 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Báječné a opravdu mě mrzí, že série vážně a definitivně končí... Každopádně se k příběhům Cinder a jejích přátel hodlám časem vrátit :)

24.03.2017 5 z 5

Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi The Oatmeal (p)

Pobavilo :)

04.09.2016 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

úžasná série :)

07.04.2016 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Zatim nejlepsi dil z cele serie!! Poradne zamotany dej, necekane zvraty. Bude to jeste zajimave! :))

06.04.2016 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Na to, jak miluju všechny knihy od Richelle, tak tohle bylo pro mě obrovské zklamání...

28.03.2016 3 z 5

Lolito Lolito Ben Brooks

Tak jsem to teda přečetla a stále nějak nedokážu uvěřit tomu, že knihu opravdu někdo vydal. To byla jedna velká hrůza...
Podle anotace jsem očekávala asi bůh ví co.. Bene Brooksi běž se zahrabat někam hodně hluboko...
A vy co čtete komentář a rozhodujete se zda si knihu přečíst, věřte mi... Je to ztráta času. Radši si přečtěte černobílý svět.

05.02.2016 odpad!

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Tenhle díl byl perfektní! zatím se mi líbil nejvíc :)

03.02.2016 5 z 5