Formicka93 Formicka93 komentáře u knih

Román o rodinných vztazích a tajemstvích. Minulost se střetává s přítomností. Kniha se mi líbila.

22.09.2021 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Poutavý příběh, u kterého si člověk uvědomí spoustu věcí. Pěkně graficky zpracováno.

06.08.2021 4 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Ideální knížka na relax, milé počteníčko.

02.08.2021 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Taková oddechovka na jedno odpoledne, velice čtivá, zajímavé téma. Doporučuji.

07.07.2021 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Za mě kvalitní detektivka z českého prostředí. Pokud tohle máte rádi, doporučuji.

06.07.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Před autorkou smekám, velice silná kniha. Doporučuji.

22.06.2021 5 z 5

Krvavé vřesoviště Krvavé vřesoviště Magda Váňová

Pohodové čtení, doporučuji.

22.06.2021 4 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Čtivá, svižná česká detektivka. Už se těším na další díl.

17.06.2021 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Kniha je poskládaná z blogových příspěvků, které vás zavedou do zákulisí hereckého světa. Každý příběh je ucelený a má své téma.

25.05.2021 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Tato knížka vyžaduje maximální soustředění. Pro mě těžké čtení, v ději jsem se ztrácela a do čtení jsem se musela nutit.

18.05.2021 3 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Krásný, ale smutný příběh, který vypráví o osudech tří žen jedné rodové linie, během několika režimů. Skvělá kniha, velice čtivá.

29.04.2021 5 z 5

Případ Bílá skála Případ Bílá skála Jan Cimický

Knihy od pana Cimického jsou sázka na jistotu. Velice čtivé, uvěřitelné a lidské.

07.04.2021 4 z 5

Příběhy z válečných a poválečných Sudet - Mimoňští rodáci vzpomínají Příběhy z válečných a poválečných Sudet - Mimoňští rodáci vzpomínají Josef Lehmann

Kniha přibližuje toto bolestné místo naší historie.

23.03.2021 4 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Taková svěží česká detektivka, velice čtivá. Až těch rvaček bylo na můj vkus přespříliš. Těším se na další pokračování.

18.03.2021 4 z 5

Vesmír je ženatý Vesmír je ženatý Karin Krausová

Taková jednoduchá oddechovka. Přečtena za dva dny. Každopádně kniha neurazí, ale ani neoslní. Na oddech parádní.

11.03.2021 2 z 5

Jak voní můj domov Jak voní můj domov Václav Větvička

Tato knížka vás zavede do různých koutů Česka. Je pro milovníky cestování i historie. Zahřála u srdíčka jako všechny knížky pana Větvičky.

03.03.2021 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Román od Viktorie Hanišové mě vtáhl a už nepustil. Velice dobře se čte. Přesto Houbařská mě pohltila o něco víc.

21.02.2021 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Paní Klevisová opět nezklamala. Sněžný měsíc vás zavede do idylické krajiny Beskyd, napínavá atmosféra, skvěle popsané postavy a prostředí. Kdo má rád českou detektivku, mohu jen doporučit.

21.02.2021 4 z 5

Kriminální příběhy ze staré Šumavy Kriminální příběhy ze staré Šumavy Vladimír Šindelář

Mám ráda Šumavu a tento soubor kriminálních případů z historie mohu doporučit.

31.01.2021 4 z 5

Kafe s Jolanou Kafe s Jolanou Jolana Voldánová