fionKa fionKa komentáře u knih

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Nejdříve jsem si sice přečetla Stopy ve tmě, ale nevadí. Oba romány byly bezva, a to že jsem si "jakoby" přečetla nejprve pokračování, mi vůbec nevadilo. Akorát mám takový pocit, že buď je Nora šťastně vdaná a má kupu dětí a nebo jí právě tohle chybí a proto si to vynahrazuje ve svých-mimochodem úžasných-knihách. A nebo sem úplně vedle a mam jen blbý kecy. XD Ale jinak kniha je fakt bezva a stojí za přečtení.

16.02.2012 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Díky Vishousovi sme mohli mít podezřeníí že Manny je upír (tedy alespoň z části) no a jaká dívka nám zbyla nespárovaná..Payne. Jinak také blíže rozebíráme vztah Vishouse a Jane... a to bylo teda něco, už sem si myslela že to spolu snad neurovnají. Ale nejlepší okamžik je když přijde Jane do salonku kde je též Vishous a asi i celé bratrstvo, a on se na "veřejnosti" začne mazlit se svou shellan.
Taky by mě zajímalo co se stane s Quinnem a Blayem,..zvláštní vztah to oni mají. A nejvíc mi nejde do hlavy proč Quinn, když šel do stínu, viděl na dveřích zrovna potomka jeho a Layly. Jinak knížka fakt supr...škoda že další už je jenom průvodce....

14.02.2012

Sám doma Sám doma Todd Strasser

Jelikož jsem film viděla někdy hooodně dávno nepamatuji si z něj detajly. Ale ta knížka je fakt bezva. Přečtena jedním dechem. Klučina Kevin je fakt pěkný číslo. Hned jak budu moct si pustím film.

24.01.2012

Spojení krve Spojení krve Sue Tanya Huff

Ne. Tohle rozhodně není pokračování TÉ série Krevních pout kterou jsem si tak oblíbila. Přelouskala jsem to jenom díky tomu, že bych měla černé svědomí kdybych ji nedočetla dokonce. Ale.... FUJ.... Další díly jsem si radši ani nepůjčovala a Krevní pouta doporučuji pouze do třetího dílu.

06.01.2012 1 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Ani pátý díl mě nezklamal....
Včera jsem si ji koupila a přečetla jedním dechem! Myslím, že je to první kniha z této ságy, u které jsem zesmutněla tak, že jsem i uronila pár slz. (a to hned na začátku)
Jelikož jsem se na ni těšila-jak malé dítě na Vánoce-hledala sem po internetu co nejvíce informací. Myslím, že dokonce na dvou, nebo třech stránkách, jsem našla v anotaci knihy informace o tom, že bude Mercy těhotná, a proto jsem na to čekala, až do poslední stránky. Ale bohužel se tak nestalo.
Ale podle této informace mám pocit, jako by z tohoto dílu vyplývalo, že Mercy bude těhotná v šestém díle; tedy v knize Říční znamení.
Kniha totiž končí větou, ve které Adam říká: ,,Taková malá věc, a je s ní tolik problémů"

29.06.2011 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Nej! Nej! Nej! Román co sem kdy četla! Doporučuji! Určitě vás nezklame!!! Čte se jedním dechem a místami je docela vtipná, ale děj prostě NEMÁ chybu!!!!

02.06.2011 5 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Velice čtivá; chytlavý děj. Podle mého názoru je hezčí než Odhalená temnota. Bezva kniha. Doporučuji.

12.03.2011 5 z 5

Láska a internet Láska a internet Irena Brandejsová

Kniha už podle názvu říká o čem je. Hlavní hrdinka Žaneta začne chatovat a díky tomu získá přátele i kluka. Hezká kniha pro dívky okolo 15 let.

11.03.2011 3 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Moc hezká kniha. Nadpřirozeno, láska, upíři. Hodně rychle přečtená díky bezvadnému ději. :P

11.03.2011 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Zajímavá sága Škola noci. Upíři, nadpřirozeno, krev, smrt, přátelství, láska. Zlatá střední cesta...

10.03.2011 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Parádní kniha. xD Hodně bezva chvilek... Jak s Edwardem a Bellou tak s Jacobem a Alicí... :P No prostě se všemi!

10.03.2011 5 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Docela radikální změny v ději.... Rozhodně se těším na další díl ;))Fae jako nepřátelé lidí... To bude ještě maso... :DD

01.03.2013 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Jak už se zde čtenářky zmiňují; úžasný děj, krabice kapesníčků, žádný stereotyp, úspěšné dlouhá sága, jaké bude pokračování?, plný napětí, úchvatné čtení...
Byla jen náhoda, že jsem natrefila na blog který se zmiňoval o dalším dílu bratrstva, byla jsem tak nadšená že jsem hned letěla do knihovny, kde už ho samozřejmě měly a jakoby osudem mi bylo dáno že nebyl zapůjčen. Děkuji Ti :)

02.01.2013 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Už se těšim až mojí knihovnu bude zdobit celá sága Alfy a Omegy... stejně jako je to teď se ságou Mercy :) Její knihy jsou tak úžasné, že to ani slovy nedokážu popsat ;))) Zamilovala sem se do Mercy a Adama (a nejen jich :)) a s Annou a Charlesem to prostě ani nemohlo dopadnout jinak XD Ať už je na pultech další díl!!! já ho prostě potřebuju!!! :P

23.05.2012 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

(str.108) ,,Tohle může vyznít trochu divně, ale... mně by nevadilo pozvat Jill na rande," - Adrian: ,,Co myslíš tím rande? Ty hajzle! Vždyť je jí teprve patnáct." (str.138) Keith zrovna zvedal sklenku ke rtům, když Adrian zamručel: ,,Mmm. Nula pozitivní, moje oblíbená."
A takhle bych mohla pokračovat... Kniha super, jsem ráda že vím jak si vede Adrian (zajímalo by mě jestli bude se Sydney a Eddie s Jill-uvidíme:o) konec mě uvázal k přečtená dalšího dílu... moc se těšim :o)

29.02.2012 5 z 5

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

Myšlenka dobrá, zpracování horší. Jejich hudební styl sice neni pro mě, ale jejich příběh se docela dá - až na to že v některejch pasážích ani nwm co se děje :(( když ono je to tak zvláštně napsaný. Ale jo. Knížka se dá a pohled z obou stran vždy hodnotím lépe než jenom z jedné.

30.01.2012

Stopy ve tmě Stopy ve tmě Nora Roberts

Kniha mě nijak moc neoslovila- což u mě znamená, že dvakrát bych jí určitě nečetla (narozdíl od Cesty časem) ale ani mě nijak nezklamala. Oba romány jsou čtivé ale ne přímo na úrovni-jóóó už se těšim jak to dopadne. Spíše pohodová kniha, která nezklame ale ani přímo nenadchne...

30.01.2012 4 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Kniha byla zahlcena informacemi i když jsem ji stejně jako Nebraska přečetla jedním dechem. Nechyběl zde humor ani láska ani dobrodružství byla opravdu krásná a zas o stupeň lepší. Ale obávám se že jsme se s Mercy touto knihou jaksi rozloučily-i když kdo ví?-protože Fantom Print zamýšlí vydat od Briggs sérii Alfa a Omega. Možná je to z úplně jiného soudku a nebo jen z jiného pohledu na Adamovu smečku. Každopádně doufám že jsem se spletla a Mercy bude pokračovat i kdybych na další díly měla čekat třeba v řádu let. ( Mimochodem jak říká Nebraska; "Miluju knížky se sladěnými šňůrkami"- já zase miluju nejvíce hnědou barvu XD

24.01.2012 5 z 5

Koláč s kapkou jedu Koláč s kapkou jedu Alan Bradley

Podle předchozího komentáře Ms. verbuly jsem se na knihu docela těšila. Ale ups, jsem asi ještě moc mladá na to abych všechno pochopila, i když je kniha psána o jedenáctileté dívce s nadprůměrně vyvinutým mozkem chemika. Kniha má dostatečně chytlavý děj takže byla přečtena ještě před koncem víkendu, ale do knih které bych si s chutí přečetla třeba ještě jednou bohužel nepatří.

06.01.2012

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead