Stopy ve tmě

Stopy ve tmě https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75150/bmid_stopy-ve-tme-mFM-75150.jpg 4 109 19

Noční příběhy série

< 2. díl

Noční stín: Při pátrání po zločincích si Colt Nightshade navykl bloudit temnotou nocí, která je skrývá, sám. Proto odešel od policie, i když se strážci zákona stále spolupracuje. Jako v případě ztracené dcery jeho přátel, kdy ho stopy dovedly do Denveru. Tam mu policejní kapitán přidělil svého „nejlepšího muže“ – krásnou a dokonalou Altheu… To, že to mezi Coltem a Altheou zajiskřilo, bylo nevyhnutelné. To, že Coltovi nestačil krátký románek, bylo zvláštní. A to, že Althea se budy zuby nehty bránit vážnému vztahu, nečekané! Noční dým: Samotu si dobrovolně vybral pro svůj boj proti zločincům i Ryan Piasecki. Neúnavně prochází spáleniště a hledá stopy zločinu, pomáhá vystopovat žháře, odhaluje pojistné podvody. Tak jako v případě společnosti Natalie Fletcherové. I ji pronásleduje tajemný žhář, hrozící zničit její firmu dřív, než se postaví na nohy. Té ženě, pocházející ze zcela odlišných společenských kruhů, než jsou ty jeho, sice Ryan stále úplně nevěří, jejímu kouzlu se ale vzdává snadno…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Harlequin

Night Tales: Nightshade, Night Smoke , 2000

pegasek
09.11.2022 5 z 5

Tohle byli první dva detektivní romány od této spisovatelky , které jsem četla a musím říct,že naprosto super.od obou příběhů jsem se nemohla odtrhnout.mam ráda,když mě kniha upoutá od prvních pismenek

georginaa
08.06.2022 3 z 5

Dva příběhy s detektivní zápletkou a romantikou. Mám ráda takové příběhy, kde se něco děje, v případě prvního příběhu jde o ztracenou dceru a v druhém příběhu o žhářství. Oba příběhy mají co do sebe a Nora je fantastická, je to moje nejoblíbenější spisovatelka romantiky a detektivek.

petraj30
08.01.2021 4 z 5

Moc pěkná kniha. Jen nevím proč, ale do prvního příběhu jsem se nějak nemohla začíst. Chvilku to trvalo, než jsem si navykla na všechny osoby a všechny okolnosti. Od půlky jsem pro změnu nemohla knihu odložit, jak to bylo napínavé. Rozhodně to byl zajímavý případ.
Druhý díl byl naprosto skvělý. Líbil se mi ze všech příběhů z této série nejvíc. Ten příběh jsem si opravdu užila.
Moc se mi líbilo, že se tu objevili i hrdinové a jejich přírůstky z minulých dílů. Někdy ty příhody s dětmi byly vážně moc vtipné.
Obě knihy se mi moc líbily a v budoucnu se k nim ještě vrátím:-).

Kudík
26.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Noční stín: Docela síla, co si prožila ať už dospívající Althea nebo malá Liz. Přišlo mi, že s těmi bídáky mělo být víc naloženo. U They mi přišel jen trošku přehnaný popis její atraktivity. Pak je tu ještě Colt... kovboj, farmář, právník, letec a momentálně něco jako soukromé očko na volné noze. Jak se tohle dá všechno stihnout, fakt nechápu. :) Celkově to byl zajímavý příběh, a pobavil mě samotný závěr knihy s konstatováním, že T. plete. :)
Noční dým: Zde je hl. hrdinkou Natalie (Boydova ml. sestra a výkonná ředitelka rodinné spol.) a Ryan (aktuálně inspektor u hasičů/býv. hasič). Jejich příběh mi přišel nejvíc reálný. Přišlo mi úsměvné, jak se Thea i Natalie dostavily na svá "místa činu" ve večerních róbách. :)

mariva
10.08.2020 5 z 5

Dva napínavé a současně i romantické příběhy, skvělá odpočinková četba.

moudivlacek
05.02.2019 4 z 5

Oba díly se mi líbily, ten druhý mi hodně připomínal trochu změněný film Hasiči, přesto to nebylo vůbec špatné. Na odreagování skvělé, v prvním díle se víc probírá prostituce a hlavně ta nedobrovolná , v tom druhé lidi, co nechtějí za své činy převzít odpovědnost, a lidi milující plamínek ohně.

Skalara
15.12.2018 4 z 5

Asi mi to přišlo trochu slabší jak první díl. Ale jak jednotlivé osoby a postavy spolu souvisejí jsem v tom ke konci měla i zmatek. Jedinné co mi není příliš po chuti je, že to má i nadpřirozené prvky. A ty mi k detektivkám tolik nesedí.

helenkan
29.08.2018 3 z 5

Dva romantické příběhy s detektivní zápletkou. Líbily se mi.

tess.de.veles
04.12.2017

Líbila se mi :)

Evka3814
07.11.2017 5 z 5

Opravdu jsem si celou sérii užila velice čtivé, paráda. 5*

postrach
12.07.2017 4 z 5

2 knihy v jednom.2případy.Noční stín a Noční dým.Navazuje na knihu Temné noci,napsané ve stejném stylu a duchu.Na to,že se jedná o sériii Harlequin,dobré.Není to tradičně dobrá Nora Robertsová.

cukrovka
05.02.2017 4 z 5

Taková jednoduchá oddechovka na pošmourné odpoledne. Detektivní zápletka s romantikou. Odvážná a nekompromisní kráska v nesnázích a drsný hrdina zachránce.

Januli
01.03.2015 2 z 5

Knížka mě celkem zklamala... Druhý příběh se mi líbil více. Zápletky vcelku dobré, ale hodně moc přeslazené.

inule
23.01.2014 3 z 5

Taková pohodová detektivka pro ženský. Druhý díl se mi líbil víc, byl víc napínevější. V obou příbězích je kromě detektivní zápletky stejný scénář: Ona-krásná, nekompromisní, úspěšná On: drsňák, hrdina, který dolejzá za slečnou dokonalou. :-)

hrabenka
01.01.2014 5 z 5

Je to odpočinkové čtení,méně náročné.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Čtení mě nijak nepobavilo,ale jinak dobré a pohodové.

Diemti
19.11.2012 3 z 5

No, co říct. Odvázaná nejsem, ale první díl jsem četla. To jsem odvázaná byla. Nevadí, že to nebylo nejlepší.. spíš trošičku zklamaání. I tak hodnotím spíš kladně.

zoja
11.09.2012 4 z 5

Kdo sáhne nejdřív po této knize, doporučuji nejdřív přečíst její předchozí díl TEMNÉ NOCI. Příběhy jsou propojené, i když na sebe bezprostředně nenavazují. Ale osoby z minulých příběhů se znovu objevují, tak ať jste v obraze :-).
Jinak jak psala fionKa, pěkný příběh, pohodové čtení, ale z těchto sérií je opravdu zatím Cesta časem nejlepší.

fionKa
30.01.2012 4 z 5

Kniha mě nijak moc neoslovila- což u mě znamená, že dvakrát bych jí určitě nečetla (narozdíl od Cesty časem) ale ani mě nijak nezklamala. Oba romány jsou čtivé ale ne přímo na úrovni-jóóó už se těšim jak to dopadne. Spíše pohodová kniha, která nezklame ale ani přímo nenadchne...

vrazi pátrání

Část díla