faraonka faraonka komentáře u knih

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Zabiják Zabiják Ed McBain

Docela dobrý.

12.02.2020 5 z 5

Spoluviníci Spoluviníci Jana Vagnerová

Kniha je napsána jako všechno ruské-rozsahle a velkoryse.Pribeh je dobře vymyšlen.ale zbytečně roztažený.Ze začátku jsem začala kdo je kdo a kdo je komu patří.

01.12.2019 3 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Smutne ale velmi čtivé.Doporucuji.

25.11.2019 5 z 5

Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové Má paní: Nesmrtelný příběh Jindřicha VIII. a Anny Boleynové Veronika Moreira

Kniha je napsána dobře.Ale připadá mi jako diplomka na knihu od Alison Weirové o Anně Boleynové.Kdybych ji nečetla a neviděla film Tudorovci ,tak se v knize ztratím.Je to její první kniha o historii Anglie.Počkame si na další a uvidíme.

19.04.2019 3 z 5

Nádherné čtení

21.03.2019 5 z 5

Nádherné čtení.Na konci jsem uronila i slzy .Moc smutný konec když královna umírá.Tesim se už na druhou knihu Anna Boleynova.

10.03.2019 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Docela dobrý.

07.01.2019

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Příběh je moc zdlouhavý než se člověk dobere konce.,No nic moc.

26.10.2018 3 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Docela dobré.

20.10.2018

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Takový sladši romanek,dovedu si představit krásný romantický film podle tohoto příběhu.

12.10.2018 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Super doporučují.

16.09.2018 5 z 5

Prozření Prozření Jessica Shattuck

Doporučují přečíst krásně napsaná kniha.

24.07.2018

Kalvárie Kalvárie Petra Braunová

Dost dobrá kniha .Četla jsem ji jedním dechem.Vubec není odpuzující.Konec je smutný.

04.06.2018 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Všechny knihy této spisovatelky jsou na jedno brďo.Tyrana žena , nemocné dítě a pak šťastný vztah.Ctive jen pro nenáročné čtenáře

03.06.2018 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Krásná kniha u které jsem si i zabulela.No život je takový co dodat.Tesim se na další knihu o této spisovatelky.

28.07.2017

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Na knížku jsem se těšila.Nevim, nemá to ani hlavu ani patu.Vubec jsem to nepochopila asi je kniha psaná pro IQ 150.

02.04.2017 5 z 5

Planina Planina Steinar Bragi (p)

Myslela jsem si že to bude napínavější.Jen chvilema.Jinak dobře napsané.

22.11.2016 3 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Super pro pubertální mládež.

15.08.2016