Fanttastica Fanttastica komentáře u knih

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Úžasná knížka ikdyž u mě byl lepší první díl. Děj úžasný jen mi tam chyběl Konstantin Black. Ona s Riedlym mi prostě NESEDÍ. Konec byl trochu smutnej... Ale s tím zabitím udělala dobře.

14.06.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Knihu jsem si chtěla přečíst už dlouho. Myslela jsem si že bude dobrá, ale ona naprosto předčila mé očekávání. Vážně bomba. Hlavní hrdinka mi sedí a bratři Royalové jsou boží. Nejvíce mě zaujal Reed ovšem i Easton ujde. Je to něco jako další moderní Popelka chudá dívka bohatý kluk, který udělá chybu a dál to známe.
*Spoyler*
Na konci nemohla to být s Brook jenom Reedova figurína? (Vím, že je to nesmysl prostě potřebuju útěchu.)

07.06.2017 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Mare mi tady přišla jako mrcha. Prostě si nemůžu pomoct, ale byla tak strašně namyšlená. Chvilkami jsem doufala, že umře. A na závěr otázka: Jak mám do dalšího dílu vydržet a nezbláznit se? :D

06.06.2017 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Kniha je super. Podle mě lepší jak Divergence.

31.05.2017 5 z 5

Adéla na svatbě královny Margot Adéla na svatbě královny Margot Silène Edgar

Kniha se mi moc líbila. Historii přímo miluju. Jenom škoda, že je kniha tak krátká.

31.05.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Série byla dobrá. V tomto díle mě, ale zklamala jedna smrt. U toho jsem měla v očích slzy.

30.05.2017 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Bryn mi jako hlavní hrdinka sedí. Je bojácná, rázná a prostě úžasná. Ale podle mě chybovala jedině když nemá ráda Konstantina Blacka ten je taky úžasnej. :D

30.05.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Dobrá kniha. Ikdyž hlavní hrdinka mi (nevím proč) nebyla sympatická.

30.05.2017 4 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Kniha byla dobrá jen mě hodně mrzel ten konec. Taky by to chtělo trošku víc se rozvyprávět o Atlantidě nebo o Atlasovi.

30.05.2017 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Knihu jsem dostala na Vánoce. Ježíšek vybral fakt dobře. :D
( Nevím co tam furt Juliette řešila. Být na jejím místě tolik bych Warnera netrápila. )

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Na závěr by to chtělo trochu víc. Hodně mi chyběl epilog. Secrecy mě dostala tohle jsem tedy nečekala. Trilogii doporučuji.

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha mě moc příjemně překvapila. Patří k mým nejoblíbenějším. Postavy jsou celkem sympatické, ale na Mavena nikdo nemá. Je to prostě zlobivej kluk. :)

29.05.2017 4 z 5

Pýcha, předsudek a zombie Pýcha, předsudek a zombie Jane Austen

Kniha se mi moc líbila. Zombii filmy aktivně sleduju a Pýchu a předsudek taky. Musím říct, že film se od knihy v mnoha případech neshodoval ne že by mi to vadilo. Nejsympatičtější postavou pro mě byl rozhodně pan Darcy. Elizabeth v některých případech snad ani nemyslela.

Koruna Koruna Kiera Cass

Poslední díl. Děj byl docela předvídatelný. Než jsem vůbec začala číst bylo mi jasné jak to dopadne. Nicméně musím říct, že za mně je to nejhezčí obálka se série Selekce.

29.05.2017

Selekce Selekce Kiera Cass

Vím, že knihu se nemá soudit podle obalu, ale u téhle této asi jinak nejde. Když jsem v knihovně tu nádhernou obálku viděla musela být moje :).
Děj mě hned zaujal. Ikdyž docela dost věcí je okopírovaných odjinud mě osobně o až tak moc nevadilo. Je to prostě pohádka plná princezen s krásnými šaty.

29.05.2017 4 z 5