Fallon443 Fallon443 komentáře u knih

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Kniha je za mě skvělá a určitě doporučuji. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu, protože ten konec... Jak jsem ji dočetla byla jsem hrozně naštvaná.
Možná bude spoiler!
Joshe jsem si moc zamilovala, ale měla jsem radši ty romantické chvilky mezi ním a Adeline, než ty drsné..
Ale modlím se za to, aby vyšel druhý díl, protože mě kniha bavila a styl psaní autorky mi vyhovuje.

26.04.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

(SPOILER) Na tento závěrečný díl jsem se těšila hrozně dlouho, ale musím říct, že to pro mě bylo celkem zklamání.
Jakoby...já chápu, že bylo pro Sage těžké se svěřit, jenže ona to dělala tak, že si povídala s paní (psycholožkou) kterou neznala, ale přitom měla Lucu, April, kterým věřila a mohla se jim svěřit už mnohem dřív.
Vlastně jsem čekala, že to co se jí stalo, řekne Lucovi už v prvním díle, ale nestalo se tak...
A samozřejmě abych jenom nekritizovala, tak musím říct, že se rozplývám nad krásnou barvou obálky.
Přesto se ke knize už asi vracet nebudu. Možná k prvnímu dílu ano.

11.04.2021 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knihu jsem hrozně dlouho odkládala, myslím, že tři roky, protože jsem se nemohla začíst. Ale jakmile jsem neměla co číst, tak jsem si řekla, že jí dám ještě šanci a zjistila jsem, že vůbec není špatná. Vlastně byla vážně dobrá a už dlouho mě žádná kniha tak nepobavila jako tahle.
Krásná oddechovka, kde nechybí ani romantika, ani humor a rozhodně stojí za přečtení!

02.04.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Opět další dokonalá kniha od Sarah J. Maas. I když musím říct, že u mě pořád vede série Dvůr trnů a růží, protože prostě Rhysand. Ale Hunta jsem si taky velice oblíbila. Ze začátku tam na mě bylo moc jmen a trvalo mi než jsem se dokázala do příběhu pořádně začíst, ale pak to šlo samo. Mám hrozně ráda styl, jakým autorka píše a těch 800 stran Vám uteče jako voda.
Z téhle knihy jsem nebyla tak vedle jako z Dvorů, ale určitě můžu také doporučit.

02.04.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Moc často nepíšu negativní recenze, ale u této knihy jsem musela udělat výjimku. Hodně jsem se na knihu těšila a podle hodnocení to vypadalo, že to bude fajn oddechovka...ale jaksi bylo pro mě těžké se začíst a po přečtení jsem měla čtecí krizi. Hodně mě zklamala a čekala jsem od ní víc. Pak jsem se vůbec nemohla donutit do čtení jiných knih. A navíc kniha mi přišla zbytečně moc dlouhá a nudná. A i když jsem se snažila, hlavní postavy mi nepřirostly k srdci. Takže nedoporučuji...

30.03.2021 1 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak tahle kniha mě příjemně překvapila a nečekala jsem, že se do ní tak zamiluju. Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala, protože začátek byl trošku zmatený (alespoň pro mě), ale i tak si myslím, že si zaslouží plný počet hvězdiček, protože ti hlavní hrdinové byli skvělí a o zvratech ani nemluvím...takže jo, za mě určitě velké doporučení.

22.03.2021 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Tak tohle bylo ÚŽASNÝ!!! Knihu jsem zhltla za jeden den. Po dočtení jsem měla tendenci si sednout a začít číst od začátku.
Ten svět byl tak dobře promyšlený a hlavní postavy mi přirostly už od začátku k srdíčku. Od té doby co se Emilie prvně seznámila s Irou jsem věděla, že tam bude skvělá romantická linka.
A ten námět?! Peklo, čarodějky, pekelní princové...
Za mě byla kniha dokonalá a určitě se k ní ještě budu vracet. Už teď se nemůžu dočkat až u nás vyjde druhý díl.
Myslím, že tak výbornou fantasy jsem nečetla už hodně dlouho.

21.03.2022 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Musím říct, že podle mého názoru je kniha rozhodně lepší, než autorky první trilogie DIMILY. Od této knihy jsem radši moc neočekávala, protože jsem se bála, že budu potom zklamaná, ale po dočtení jsem byla příjemně překvapená. V knize se totiž řeší problémy, které se objevují v normálním životě. A hrozně se mi líbilo jakou dal Kai Vanesse přezdívku.
Určitě můžu doporučit, budete ji mít přečtenou jedním dechem.

23.03.2021 4 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Celkem fajn oddechovka, ale musím se přiznat, že jsem od ní čekala trochu víc. Amber mě někdy vážně naštvala, ale hodně mi to zpříjemňoval Jordan.

23.03.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knihu jsem si nejdřív vypůjčila z knihovny, ale po přečtení jsem ji potřebovala mít doma a trvalo mi hodně dlouho než jsem na ni tady narazila a zakoupila ji. Tento první díl mi přišel o trošku lepší než druhý, ale taky rozhodně stojí za přečtení. Tady mě hodně zaujala anotace a neobvyklý námět. Hlavní postavy jsem si zamilovala, hlavně Andrewa. Hrozně se mi tato kniha líbila a určitě doporučuji!

23.03.2021 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Kniha mi přišla šíleně zdlouhavá a myslím, že ani nemusela mít tolik stránek. Celkově mi vůbec nesedla. A to mě mrzí, protože jsem se na ni hodně těšila.

11.08.2022 2 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Kniha byla v podstatě o ničem, ale i přesto jsem ráda, že ji mám doma, protože je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií (hlavně kvůli druhému dílu).
Ale trochu mě zklamalo, že Rhysand už nebyl takový...prostě to nebylo ono. Doufám, že to v dalších dílech autorka napraví.

02.04.2021 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tak tahle kniha...vlastně jsem ani pořádně nevěděla do čeho jdu, protože jsem ji dostala na doporučení. Hned po pár stránkách jsem se ale do ní úplně zamilovala! Je to nádherný příběh, který rozhodně stojí za přečtení a je mi hrozně líto, že nemá vyšší hodnocení, protože si myslím, že kniha tak trochu poukazuje i na realitu dnešního drsného života některých lidí. Jak sama autorka poznamenala v knize, že je tohle sice smyšlený příběh, tak otroctví stále existuje.
Je to také jedna z mých oblíbených romancí a mrzí mě, že u nás nevyšel druhý díl.
Rozhodně si příběh zaslouží plný počet hvězdiček a moc, moc doporučuji.

22.03.2021 5 z 5