evincz evincz komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Autor mě opět překvapil. Ikdyž mě název knihy děsil, knížka byla velice strhující, nabitá akcí a velice čtivá. Hlavní hrdinka se mi také líbila víc než Erika. Těším se na další příběhy.

03.07.2020 5 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Byla to romantika a slaďáček. Ale která z nás si ráda nepřečte něco takového.. Oddechovka mezi thrillery.

18.06.2020 3 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Kniha je napsaná poutavě, občas jsem si vzpomněla na 50 odstínů šedi. Samotnou mě překvapilo, jak rychle se četla..

28.05.2020 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha, která je nabitá informacemi o různých památkách, mezitím probíhá opět boj o záchranu lidstva. Hned jsem si na ni vzpomněla, když vypukla pandemie Covid19.

14.05.2020 5 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Knížka mi dala na začátku trochu zabrat, nez jsem se začetla. Ale stalo to za to. Byl to zajímavý a popletený příběh. Škoda, že spolu lidé víc nemluví. Pak to má takové zbytečně bolavé následky.

03.07.2020 4 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Knížka od Sandry je pro mě jistota oddechu a příjemně stráveného času. Baví mě hlavní hrdinové. Ikdyž je to někdy nepravděpodobné, ale o to jde, ne? Obdivuju autorčinu fantazii a náměty na knihy.

18.06.2020 3 z 5

Exkluzívne Exkluzívne Sandra Brown

Knížka se četla skoro sama. A je tam vše, co má. Akce, erotika, konflikt, politika...

18.06.2020 4 z 5

Syn Hamásu Syn Hamásu Mosab Hasan Júsuf

Musím se přiznat, ze jsem se upřímně bála knížku vubec přečíst. Ale je to jinak, nez to vypada. Velice mě překvapila. Čte se snad sama. Je to velice zajímavý pohled na tuhle těžko rozsouditelnou situaci. A hlavně Zelený princ mi prirostl k srdci. Jsem rada, že jsem tuhle knihu četla a že mi pomohla se zorientovat se kdo, s čím, proč a jak....

Pomalý valčík želviček Pomalý valčík želviček Katherine Pancol

Líbil se mi i tento druhý díl. Hrdinky dopodrobna popsány. Děj mě vtáhnul ba co víc úplně mě pohltil.

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jedná se o moji první knížku od této autorky. Příběh je promyšlený a bavil mě děj i postavy. Jen je úsměvné, jak Poirot všechno ví a zná i bez moderních technologií.

14.05.2020 3 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Temný příběh o mladém chlapci, který jedná podle daných okolností. Příběh je napsán poutave, ikdyž některé pasáže jsou zdlouhavé a některé by bylo fajn vic rozepsat. Někdy mi chybělo, co si osoby mysli. A konec je tak strhující, že si přejete začít číst i další díl.

14.05.2020 4 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Temný příběh, poutavě napsáno, občas jsem si přála, aby už dobojovali a stalo se něco běžného. Na konci knihy se děj zase rozběhl a chci si přečíst i poslední díl.

14.05.2020 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Knížka byla napumpovaná strachem, adrenalinem, zvraty, erotikou, nečekaným koncem, kdo je sériový vrah.

18.06.2020 4 z 5

Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Katherine Pancol

Poslední díl a ničím nezaostával za dvěma předchozími. Napětí, láska, vztahy. Jo líbilo se mi to... A díky této autorce dostala má dcera jméno Zoe.

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Kniha mě moc bavila. Byla poutavě a vtipně napsana, někdy mě vytáčela kvůli některým hrdinům, ale i mě dojímala.

Krásná podvodnice Krásná podvodnice Catherine Coulter

Romantika na každé stránce. Víkendová odpočinková četba.

01.06.2020 2 z 5

Šifra mistra Leonarda - ilustrovaný scénář Šifra mistra Leonarda - ilustrovaný scénář Akiva Goldsman

Vynikající práce. Robert je okouzlující. Tato kniha je promyšlená a nápaditá. Konec opět nečekaný.

14.05.2020 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kniha je dynamická. Neustále je člověk v napětí. Má to spád,akci, vzrušení. Byla jsem jak na jehlách,dokud jsem nedočetla poslední stránku. Knížka vás donutí číst každou volnou minutu a nedá vám spát.

07.07.2015