Špinavá hra

Griff Burkett býval předním hráčem amerického fotbalu. Oslavovaná a dobře placená sportovní hvězda, vzor mládeže a miláček davů, ale jen dokud nepřišel po zmanipulovaném zápase nemilosrdný pád. A pět let ve vězení. Když si odpyká trest, nemá ani peníze, ani domov, ani budoucnost. Má jen nabídku, kterou dostal od majitele letecké společnosti Fostera Speakmana, na niž zpočátku nemá chuť přistoupit, i když na ní není nic nezákonného. Úkol, v němž hraje klíčovou roli Speakmanova manželka Laura, nakonec pod tlakem okolností přijímá. Avšak brzy se ukazuje, že tady někdo hraje špinavou hru a že je těch hráčů víc. Griff se zaplétá do sítě, která se kolem něho pomalu stahuje, a hrozí nebezpečí, že s sebou strhne i Lauru. Griffa pronásledují události, k nimž došlo před pěti lety, v nichž se stal spíš obětí než viníkem, ale kdo mu uvěří? Kdo mu uvěří zvláště teď, kdy na něho padne podezření z vraždy?
Oblíbená americká autorka Sandra Brown vypráví příběh plný nečekaných, překvapivých zvratů, dramatický příběh, v němž mnohé je jinak, než na první pohled vypadá, příběh o lásce naruby. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1302/spinava-hra-1302.jpg 4.2100

Play dirty (2007)

Vydáno:, Ikar (ČR)

prestiggio

Veľmi dobre napísaná kniha. Od S. Brown som čítala iba romance, toto bolo oveľa lepšie. Nebol to ale typ knhy ktorý by som nevedela odloziť. Vnímam ju skôr ako oddychovku.

moudivlacek
11.09.2016

Opět velmi povedený příběh této spisovatelky. Profesionální hráč amerického fotbalu, který skončí ve vězení. Po propuštění dostane velmi lukrativní a velmi neobvyklou nabídku. Ale za čas pozná, že její přijetí nebylo tím šťastným rozhodnutím.
Ale nevzdává se, a nakonec pravda vítězí. Ale úplně na konci dostanete šok, dozvíte se pravdu, která vám vezme dech.
Skvělé čtení. Doporučuji.

Laf
14.02.2016

Sandra Brown píše velmi dobře a čtivě, o tom žádná, ale o této knize musím říct, že byla jedna z těch slabších. Příběh byl moc hezký, ale první půlka se vlekla a nebylo to tak zajímavé. Teprve až druhá půlka byla o dost zajímavější, kde se konečně začalo něco dít, díky čemuž jsem nechtěla odložit knihu, dokud nebude konec. Ale i přes to všechno vřele knihu doporučuji. Zážitek ze čtení a skvělé zápletky stojí za to.

Aniga
15.09.2015

První "setkání" se Sandrou Brown.
Kniha měla perfektní děj, moc se mi líbila zápletka.
Styl psaní je jednoduchý a přitom neuvěřitelně čtivý, stránky ubíhaly jedna za druhou, že jsem ani nemohla uvěřit, kolik již mám přečteno.
Pokud narazím na jinou knihu od této autorky, určitě po ní sáhnu všemi deseti :)

ovpana
01.12.2014

Hezké a oddechové čtení.

georginaa
17.01.2014

Detektivní zápletka dá čtenáři takový požitek, aby tak trochu pátral sám, kdo vlastně může být vrah. A netajím se ani tím, že vždy čekám i nějaký románek v ději. A takové knihy jsou okouzlující jako sama představivost autorky. Umí zasáhnout do citů, vjemů a přidat mužský šarm, bez kterých to v románech ani nejde. Takže na závěr .... čtenářkám Sandry Brown, knihu vřele doporučuji.

zoew
16.07.2013

Prima oddechové, lehce napínavé čtení vhodné např. na dovolenou.

Evaevelína
08.06.2013

kniha je dějově pěkná,ale na mě tam byla hodně dlouhá zápletka a ta mě chvílema unavovala.

gabca007
07.03.2013

Mně se od SB líbí asi všechno. První jsem přečetla Šťastný Lucky, a od té doby čtu postupně všechny její knihy a zatím se nestalo, že by se mi některá nelíbila. I tato kniha má zajímavou zápletku a romantika v ní taky nechybí.

kika 13
04.11.2012

Detektivní román o muži který byl odsouzený za něco co podle sebe nespáchal.

Jindřiška
25.06.2012

několik knih od ní jsem už přečetla, všechny jsou dobře psané. Je tam napětí a člověk jen nerad knihu odkládá.

meduzka123
22.03.2011

Byla to moje první kniha od Sandry a od té doby jsem její nejvěrnější čtenářka... pěkná kniha!