Špinavá hra

Griff Burkett býval předním hráčem amerického fotbalu. Oslavovaná a dobře placená sportovní hvězda, vzor mládeže a miláček davů, ale jen dokud nepřišel po zmanipulovaném zápase nemilosrdný pád. A pět let ve vězení. Když si odpyká trest, nemá ani peníze, ani domov, ani budoucnost. Má jen nabídku, kterou dostal od majitele letecké společnosti Fostera Speakmana, na niž zpočátku nemá chuť přistoupit, i když na ní není nic nezákonného. Úkol, v němž hraje klíčovou roli Speakmanova manželka Laura, nakonec pod tlakem okolností přijímá. Avšak brzy se ukazuje, že tady někdo hraje špinavou hru a že je těch hráčů víc. Griff se zaplétá do sítě, která se kolem něho pomalu stahuje, a hrozí nebezpečí, že s sebou strhne i Lauru. Griffa pronásledují události, k nimž došlo před pěti lety, v nichž se stal spíš obětí než viníkem, ale kdo mu uvěří? Kdo mu uvěří zvláště teď, kdy na něho padne podezření z vraždy? Oblíbená americká autorka Sandra Brown vypráví příběh plný nečekaných, překvapivých zvratů, dramatický příběh, v němž mnohé je jinak, než na první pohled vypadá, příběh o lásce naruby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1302/big_spinava-hra-gp8-1302.jpg 4.2182
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Play dirty, 2007

Kniha Špinavá hra

cukrovka
10.11.2021

Knížky od SB jsou pro mě sázkou na jistotu. Vždy dokáže správně nakombinovat napětí s romantikou. I tenhle příběh byl čtivý a zajímavý i když málo pravděpodobný. Začátek byl trochu rozvláčný, ale postupně se příběh zajímavě rozběhl.

oleg
04.08.2021

Sandru mám moc ráda a tento příběh mě velice bavil, je to jedna z lepších knížek.....

Katka313
04.04.2021

Nebyla špatná ale prostě SB má lepší. Nevím jestli už mám od ní načteno hodně ale nějak mě v knížce nic nepřekvapilo až teda závěr s trenérem na konci. A musím říct, že mě dost zklamal i epilog. Ty mi většinou přijdou odbyte ale tenhle úplně. Škoda.

evincz
18.06.2020

Knížka od Sandry je pro mě jistota oddechu a příjemně stráveného času. Baví mě hlavní hrdinové. Ikdyž je to někdy nepravděpodobné, ale o to jde, ne? Obdivuju autorčinu fantazii a náměty na knihy.

narisa
27.01.2020

Tak tedy Griffovi jsem fandila, ale bylo to takové zdlouhavé, chyběl mi větší spád. A také konec nebyl tak moc překvapivý. Příběh pěkný, ale Sandra má i lepší. Mezi mé nej od této autorky se tato kniha nedostane

sharina
21.01.2020

Autorka má mnohem lepší knihy. První polovina byla zdlouhavá a pro mě místy i nudná. Vlastně jediné, co tam bylo originální (ač dost úchylné) byla situace, jak se "hlavní pár" dal dohromady. Ovšem druhá polovina knihy už byla správná, od té jsem se nemohla odtrhnout.

lifeoptimist
27.12.2019

Rozečtenou jsem ji měla hrozně dlouho, ale ne proto, že by byla špatná, spíš nebyl čas a vždycky jsem dala přednost rozečtené e-knize, protože byla vždy tzv. po ruce .....Nicméně strhávám hvězdičku za pro mě trošku utahanou střední část a trošku neuvěřitelné jednání některých postav, ale stále platí, že je to prima kniha a konec byl pro mě parádní a už jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem nedočetla

Miruš
28.10.2019

Trochu déle jsem knize přicházela na chuťˇ, ale včas se to rozjelo v konečném důsledku nezklamala. Mnohostranná autorka, v knize je vše, o čem chtějí velké holky číst. ;-)