Krásná podvodnice

Krásná podvodnice https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15431/bmid_krasna-podvodnice-6CX-15431.jpg 4 85 8

Baron série

< 3. díl

Baronská série - An Honorable Offer - nevyšlo - Nabídka - Krásná podvodnice Děj v Anglii, 1815. Vévoda z Portsmouthu nabídne své chudé příbuzné, poloviční Francouzce, aby se jako chůva starala o jeho malého synka. Velmi rychle zjistí, že po ní šíleně touží. Podstatně pomaleji však přijde na to, že příbuzná vůbec není tím, čím se zdá být. Evangeline de Beauchampsová má co dělat, aby jí všechno nepřerostlo přes hlavu. Musí se vypořádat s mnohem složitější situací, než jakou kdy kterákoliv devatenáctiletá panna řešila. Aby to zvládla, je donucena vydávat se za zkušenou vdovu, a to před mužem, který se domnívá, že zná ženy stejně dobře jako svoje koně. V románu znovu vystupují Philip a Sabrina Marceraultovi z Nabídky a čtenář se dozví další podrobnosti o životní pouti slavných intrikářských rodů jižní Anglie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Deception , 1998

Fila09
22.07.2023 4 z 5

Nebylo to zas tak špatné, jak tu někdo uvádí; sice extra nepotěšilo, ale ani nezklamalo. Taková oddychovka

evincz
01.06.2020 2 z 5

Romantika na každé stránce. Víkendová odpočinková četba.

miruska1
21.08.2017 1 z 5

Pre mňa najhoršia kniha zo serie. Fakt mi dalo zabrať dočitať ju. Na vyjadrenie celeho pribehu by stačili prve 3 a posledne 3 kapitoly, zvyšok boli len keci.....Autorka ma rozhodne lepšie knihy

havrmoni
23.05.2016 3 z 5

Bylo to o fous lepší než předchozí. Slovní přesřelky mezi hrdiny se mi líbily a byly i vtipný,ale děj se táhnul hrozně. Brzy jsem měla po krk lží hl.hrdinky,do kterých se jen zaplétala a její naivity. Konec byl na několika stránkách,což znamená,že pravda výjde najevo,spoustu akcí najednou a pak nedotažený a useknutý závěr. Jediné co mě nezklamalo byl Richard,který se mi líbil už v minulém díle.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Nebylo to tak špatné, místy se člověk zasměje, od začátku víte, kdo je špatný a kdo zlý, i troška napětí a romantiky tu je.

Bella09
21.04.2014 1 z 5

Kniha zůstala nedočtena. Tato kniha mě velmi zklamala.Jsem zvyklá knihy dočíst i když mi zrovna nesednou. U této jsem to nedokázala.

macekkk
12.04.2014 2 z 5

Kniha má zajímavý děj, ale nepatří mezi knihy od kterých se nemůžu odtrhnout. Autorka má lepší knihy.

WEIL
26.09.2011

Krásné podvodnice bývají ty nejhorší, neb muž je jen tak neprohlédne.

Anglie 19. století Francie historické romance

Catherine Coulter