Svůdnice

Svůdnice https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15439/svudnice-15439.jpg 4 100 10

Sherbrookeovi série

Děj v roce 1803, Jamajka a Anglie. Ryder Sherbrook je mladý prostopášník, který před světem bedlivě střeží jedno tajemství. Přijíždí na Jamajku, aby tam na rodinné plantáži odhalil původ záhadných nadpřirozených jevů, a naráží přitom na další tajemnou záhadu. Tou je sebevědomá a na první pohled protřelá devatenáctiletá Sofie, která ho okatě svádí. Ryder však pochopí, že na něho nemá políčeno kvůli jeho mužnému půvabu a osobnímu šarmu, ale že sleduje jiný cíl. Dokud se neobjevil Ryder, Sofie si dokázala zotročit všechny muže, kteří se ocitli v její blízkosti. V Ryderovi ovšem najde neobyčejně zdatného protivníka. Ješitný miláček žen se rozhodne, že ji zkrotí. O Sofii totiž kolují pověsti, že má tři milence současně. Je to opravdu tak skandální svůdnice? Nebo je spíš nevinnou obětí a skrývá nějaké ošklivé, strašné tajemství?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Hellion Bride , 1992

Havrnka
26.01.2024 5 z 5

Odpočinkové čtení po náročném dni.

petraj30
30.01.2020 2 z 5

Catherine Coulter mám celkem v oblibě, i když některé její hrdiny bych povraždila. To se ale netýká Rydera, ten mě vcelku bavil. Bohužel, tato kniha mě od autorky zklamala. Děj odehrávající se na Jamajce bych ještě překousla, ale (jak už to tu bylo pode mnou několikrát zmiňováno) když se děj přesunul do Anglie, začalo to pokulhávat. Sofii bych asi taky něčím majzla po hlavě - na Jamajce se chovala jako vzteklá čertice, ale jen co se dostala do Anglie, byla z ní ustrašená holka, tak mi alespoň připadala. Musím napsat, že jsem očekávala víc, ale rozhodně se těším na další - obzvláště na Sinjun

účetní
12.04.2019 4 z 5

Docela pěkné, ale místy mi to přišlo trošičku přeplácané až zdlouhavé, ale také si myslím, že celkově to šlo hlavně díky Ryderovi, ten se mi líbil.

miruska1
28.01.2017 5 z 5

pekny a zaujimavy pribeh.....

ariel platto
19.10.2016 4 z 5

Děj na Jamajce byl skvělý, ale když se přesunul do Anglie, tak nic moc.

havrmoni
08.06.2016 4 z 5

Ano rozhodně lepší než první díl. Jen Sofie a její ,,scény", to když už byli v Anglii, mě nebavili. Na mě trochu přehnaný.

martiiinkajjj
14.01.2016 5 z 5

Naprosto úžasná série :) doporučuju.

moudivlacek
17.08.2015 4 z 5

Bylo to hezké, prostě romantika pro oddech.

PomněnkaPrvní
14.06.2013

Díky Bohu! Tato kniha je druhým dílem ze série. A na rozdíl od prvního dílu (Tajemná nevěsta), který jsem doslova protrpěla, je toto čtivé. Najdete zde spoustu vtipných scén, trochu erotiky, romantiky i napětí. A oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a lehce se s nimi ztotožníte. Tak teď zkusím třetí díl ze série a doufám, že paní Coulter nezklame.

WEIL
26.09.2011

Rydera už od narození přitahují záhady a tak jede do míst, kde je jich jako máku. Od jejich řešení ho ale odvádí mladá a mazaná holčina. Dokáže ji Ryder přimět k pořádnějšímu životu, než dosud vedla?

historické romance

Catherine Coulter