Svůdnice

Děj v roce 1803, Jamajka a Anglie. Ryder Sherbrook je mladý prostopášník, který před světem bedlivě střeží jedno tajemství. Přijíždí na Jamajku, aby tam na rodinné plantáži odhalil původ záhadných nadpřirozených jevů, a naráží přitom na další tajemnou záhadu. Tou je sebevědomá a na první pohled protřelá devatenáctiletá Sofie, která ho okatě svádí. Ryder však pochopí, že na něho nemá políčeno kvůli jeho mužnému půvabu a osobnímu šarmu, ale že sleduje jiný cíl. Dokud se neobjevil Ryder, Sofie si dokázala zotročit všechny muže, kteří se ocitli v její blízkosti. V Ryderovi ovšem najde neobyčejně zdatného protivníka. Ješitný miláček žen se rozhodne, že ji zkrotí. O Sofii totiž kolují pověsti, že má tři milence současně. Je to opravdu tak skandální svůdnice? Nebo je spíš nevinnou obětí a skrývá nějaké ošklivé, strašné tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15439/svudnice-15439.jpg 3.990

Sherbrookeovi 2.

Vydáno, Alpress

The Hellion Bride, 1992

Kniha Svůdnice

petraj30
30.01.2020

Catherine Coulter mám celkem v oblibě, i když některé její hrdiny bych povraždila. To se ale netýká Rydera, ten mě vcelku bavil. Bohužel, tato kniha mě od autorky zklamala. Děj odehrávající se na Jamajce bych ještě překousla, ale (jak už to tu bylo pode mnou několikrát zmiňováno) když se děj přesunul do Anglie, začalo to pokulhávat. Sofii bych asi taky něčím majzla po hlavě - na Jamajce se chovala jako vzteklá čertice, ale jen co se dostala do Anglie, byla z ní ustrašená holka, tak mi alespoň připadala. Musím napsat, že jsem očekávala víc, ale rozhodně se těším na další - obzvláště na Sinjun

účetní
12.04.2019

Docela pěkné, ale místy mi to přišlo trošičku přeplácané až zdlouhavé, ale také si myslím, že celkově to šlo hlavně díky Ryderovi, ten se mi líbil.

23.01.2019

Odpočinkové romantické čtení, které mě místy nebavilo, ale jako celek to hodnotím kladně za 4*, ale jen díky Ryderovi, ten mě bavil moc.

miruska1
28.01.2017

pekny a zaujimavy pribeh.....

ariel platto
19.10.2016

Děj na Jamajce byl skvělý, ale když se přesunul do Anglie, tak nic moc.

havrmoni
08.06.2016

Ano rozhodně lepší než první díl. Jen Sofie a její ,,scény", to když už byli v Anglii, mě nebavili. Na mě trochu přehnaný.

martiiinkajjj
14.01.2016

Naprosto úžasná série :) doporučuju.

moudivlacek
17.08.2015

Bylo to hezké, prostě romantika pro oddech.