Evik84 Evik84 komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

napínavé od začátku do konce, nemohla jsem se od toho odtrhnout, i když byly momenty, kdy jsem chtěla přestat číst, bála jsem se, co bude. Ale jako vždy všechno dobře dopadlo (teda u hlavních hrdinů). těším se na další knihu.

06.03.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

napínavá kniha od začátku do konce, detailní popis všech skutečností

01.03.2018 5 z 5

Ze začátku mě kniha moc nezaujala, ale začetla jsem se do ní a líbila se mi. Autorka hezky popisovala jak to chodí v Anglii ve srovnání s ČR. Bavila mě.

13.02.2018

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

napínavá kniha od začátku do konce, když jsem přečetla, co vrah udělal první oběti, měla jsem trochu nutkání knihu přestat číst, abych se nebála. . . ale dočetla jsem ji, překvapil mě vrah, neměla jsem tušení, kdo to je. Super, jsem zvědavá na další knihy od autora

06.12.2017 5 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

knížka napínavá od začátku do konce, při představě hrůzy, kterou musely ženy zažít mě mrazilo po zádech, ale nemohla jsem přestat číst. Napadlo mě, jestli není ještě další díl, příběh o knězi, který utekl do Jižní Ameriky, téměř na konci knihy je tam malá zmínka, ale když jsem hledala, jestli nějaká kniha není, nic jsem nenašla, tak kdyby někdo věděl něco víc, tak prosím napište.

31.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

knížka plná zvratů, přišlo mi ale, že v první polovině se moc nedělo, jen se pořád opakovalo, jak a co se stalo a až později se začalo rýsovat řešení a to, co se vlastně stalo. Knížka se mi líbila, byla zajímavá. Překvapila mě poslední kapitola, která tam podle mě nemusela být.

14.08.2017 4 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

kniha napíná od začátku do konce, už se těším na další díl

07.08.2017 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Moc hezká knížka, dobře se čte, zajímavý příběh. Měla ale docela rychlý konce, vlastně v jedné větě. Ale doporučuji.

04.07.2017 5 z 5

knížka se mi líbila víc než první díl, bylo tam několik zvratů, i několik docela smutných částí. Četla se dobře.

31.05.2017 5 z 5

Knížka se četla dobře, i když jsem od ní čekala trochu víc, ale je to příjemná oddechovka.

22.05.2017 3 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

byla to taková oddechovka, optimisticky laděná knížka

18.04.2017 4 z 5

Paměti kata Mydláře Paměti kata Mydláře Josef Svátek

Knížka o životě obyčejného člověka, který měl "neobyčejné" zaměstnání. Dobrá knížka.

07.02.2017 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knížku jsem četla ve škole jako povinnou četbu a musím říct, že mě zaujala a dobře se četla.

06.02.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Docela drsná knížka životě mladých lidí, kteří se pohybují ve společnosti drog, doporučovala bych ji jako povinnou četbu už na základní škole.

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Zajímavá kniha o životě "obyčejné holky", která se stala známou na celém světě.

06.02.2017 4 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Knížku jsem jako malá přečetla několikrát za sebou, moc se mi líbila, vřele doporučuji jak pro dospělé tak i pro děti :-)