Evik84 Evik84 komentáře u knih

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Četla se úplně sama.

05.02.2022 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Knížka se mi moc líbila, dobře se četla, příběh byl hezký.

19.04.2021

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další kniha o autorky, napínavá až do konce. Propletené vztahy mezi obyvateli ulice. Vyřešená vražda díky "lumpárně" jednoho mladíka. Pravda dříve nebo později vždy vyjde najevo.

25.02.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první přečtená kniha od této autorky. Velmi zajímavý a poutavý příběh, moc hezky napsané. Nemohla jsem přestat číst, kniha se četla prakticky sama.

08.02.2021 5 z 5

Bílá čarodějka - Moje africké dobrodružství Bílá čarodějka - Moje africké dobrodružství Ilona Maria Hilliges

Kniha byla velice zajímavá, četla jsem několik knih s Africkou tématikou a můžu říct, že každá se týkala něčeho jiného - jiného kousku Afriky. V této knize je popisován život v Africe z pohledu bohatší vrstvy - domy, auta, voda, sluhové. Zajímavé byly pasáže, kde autorka popisovala černou magii, zaříkávání apod., což pro mě bylo spíše neuvěřitelné.

26.11.2020

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Napínavá kniha, od konce jsem se nemohla odtrhnout.

14.10.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od autora, líbila se mi, budu pokračovat i v dalších knihách od autora

29.04.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se mi líbila, stejně jako předchozí dvě od autorky. Popis malého hotelu, knihovna s krbem, zimní krajina. . ., úplně si dokážu představit jak tam sedím a čtu si.

05.02.2020

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Knížka přečtená za víkend, četla se sama.

04.11.2019

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

příběh zajímavý, ale konec byl podle mého názoru takový zmatený, knížka vlastně skončila a neskončila, bude pokračování? Vůbec mi do příběhu nezapadal příběh Lasseho a ani nijak neskončil - zemřel nebo ne? Předchozí knihy se mi líbily více.

04.11.2019

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Další zajímavý příběh, i když nějaké věci jsem brzy "odhalila". Těším se na další

18.10.2019 2 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Super kniha, zatím asi nejlepší, co jsem od autorky četla, nemohla jsem se odtrhnout. Překvapivý závěr, pořád jsem přemýšlela, kdo by mohl být vrah... Už se těším na další knihu.

29.08.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Zajímavá kniha a velmi zajímavý konec, překvapilo mě, jaká vlastně hlavní hrdinka ve skutečnosti je. Závěr takový, že si každý může vymyslet, jak asi příběh pokračuje, kniha by mohla mít další díl.

24.07.2019

Jako stébla trav Jako stébla trav Lewis DeSoto

Přečetla jsem již několik knih tématem Afriky a životem v ní. Zajímavý příběh, život v Africe není jednoduchý a když se stane, co se stalo v knize, je ještě těžší. Obdivovala jsem hlavní hrdinku, že se nevzdala a snažila se přizpůsobit a žít jak se dá. Obstarávat jídlo, pracovat na poli, úplně odříznutá od města. Happy end se sice nekonal, ale tak nějak jsem předpokládala, že to tak dopadne.

26.11.2018

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Moc hezký příběh, kniha se četla velmi dobře.

14.11.2018

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Tento díl mě zaujal asi zatím nejvíce, velmi zajímavý a propletený příběh.

06.11.2018

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Příběh byl velmi zajímavý, propletený, ale i u první knihy mě trochu vadí docela dost postav, které v příběhu vystupují, pořád jsem si musela opakovat, kdo je kdo (a hlavně podobná jména). Ale jinak mě to neodradí přečíst si i další knihy od autorky.

07.08.2018 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Hezká kniha, zajímavý příběh, určitě si přečtu i další knihy od autorky

23.07.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

přečteno, napínavé, zajímavé čtení, doufám, že napíše ještě další knihu :-)

21.06.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Napínavá a zajímavá kniha od začátku do konce, jako všechny díla Chrise Cartera.
Ale co se stalo s tím chlapcem....

04.06.2018