Ester71 Ester71 komentáře u knih

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Pro mě hodně zajímavá knížka.

30.06.2018 5 z 5

Protože Protože Petr Casanova

Není kniha od Petra Casanovy, která by mě nějakým způsobem neoslovila. Protože je pro mě zatím nejlepší. Těším se na další postřehy a moudra tohoto autora.

23.06.2018 5 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Fajn odpočinkové čtení, občas jsem se chechtala nahlas, ale bylo i pár okamžiků, kdy jsem neměla daleko k slzám. Příjemně strávených pár hodin s knížkou...

23.06.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Fajn počtení ukazující nejen radost, štěstí a lásku, ale i tu méně veselou stránku života.
Určitě zkusím další knihy od této spisovatelky..

19.06.2018 5 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Kniha se mi líbila o malinko méně než Dítě č. 44, i když náboj a spád se jí upřít nedají..

11.06.2018 4 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knihu už jsem jednou četla, teď jsem si ji jen připomněla - kvůli výzvě. Pro mě zajímavé čtení. I podruhé..

18.05.2018 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Napínavý příběh inspirovaný skutečností, děj měl spád a konec opravdu překvapil.. Za mě ano a těm, co mají rádi napětí, doporučuji.

18.05.2018 5 z 5

Anna Falcká Anna Falcká Hana Parkánová-Whitton

Protože moc neznám historii a podrobnosti života Karla IV, brala jsem tuto knihu jako milostný historický román - bez ohledu na fakta. Styl vyprávění se mi líbil, přečteno během jednoho odpoledne..

13.05.2018 5 z 5

Cestující do Frankfurtu Cestující do Frankfurtu Agatha Christie

Od Agathy už jsem přečetla celkem dost knížek, ale tuhle jsem louskala hodně dlouho a hodnotím ji jako nejméně záživnou. Nějak mi prostě nesedla a přečetla jsem ji jen kvůli tomu, že jsem si ji vybrala do čtenářské výzvy.

13.05.2018 2 z 5

Čtyři kousky chleba Čtyři kousky chleba Magda Hollander-Lafon

Jiný pohled na holocaust. Podle mě hodně zajímavé nahlédnutí do mysli člověka, který zažil hrůzy války..

27.03.2018 4 z 5

Až bude smrt mou paní Až bude smrt mou paní Jan Bauer

Moc fajn a zajímavé čtení

23.03.2018 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Knížku jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Není to sice úplně můj šálek kávy, ale líbila se mi.

12.03.2018 4 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Jednoduše geniální..
Co k tomu dodat.

03.02.2018 5 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Další pěkná kniha od Joy Fieldingové, konec byl hodně překvapivý!!

19.01.2018 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Stejně jako se mi líbil první díl, líbil se mi i ten druhý. Každá zkušenost člověka poznamená a posune ho dál, a myslím, že tomu tak bylo i tady u Louisy. Příjemné čtení.

19.12.2017 5 z 5

Tos přehnal, miláčku Tos přehnal, miláčku * antologie

Některé povídky pobavily více, některé méně. Ale všechny jsou svým způsobem zajímavé.

03.12.2017 4 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Zatím nejlepší kniha od Sandry Brown, co jsem četla.

24.11.2017 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Tak nevím, červená knihovna? Spíš růžová.. Thriller? Už jsem četla mnohem lepší. Nevím proč jsem si při čtení vzpomněla na film Páni kluci a na "ale jo, ale ne"
Některé scény jsou opravdu přitažené za vlasy a moc se mi nechtělo jim věřit. Neříkám, že to byla úplná ztráta času, ale je hodně lepších knížek..

18.11.2017 3 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Přestože moc nemusím sci-fi, tato kniha se mi moc líbila. Začala jsem ji číst díky čtenářské výzvě a rozhodně nelituji. Co mě zaujalo nejvíc, je fakt, že i v takové době, kdy lidé bojují o holé přežití, se najde někdo, komu jde o moc. Nadčasové.

30.10.2017 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Nejdříve jsem viděla film a až pak jsem si přečetla knížku. Film se mi líbil moc, knížka ještě víc.

30.10.2017 5 z 5