Tos přehnal, miláčku

Tématem povídek jsou milostné vztahy poznamenané nevěrou, malými i velkými konflikty, nesouladem, drobnými zlozvyky i rozčilujícími stereotypy a někdy jen pouhým mlčením. Co s tím? Říct si dost, takhle žít nechci, rozejdeme se? Nebo se s problémy smířit a zůstat spolu, i když už to není a nejspíš ani nebude takové jako dřív? Má smysl pokračovat? Nebo udělat definitivní tečku a poohlédnout se po jiném partnerovi? Zatímco někteří autoři čtivých povídek zvolili spíše vážný tón, jiní přidali ironii, humor a nadsázku. Tak jako v životě slzy i smích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41444/tos-prehnal-milacku-41444.jpg 3.445
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Listen (Jihlava)

Ester71
03.12.2017

Některé povídky pobavily více, některé méně. Ale všechny jsou svým způsobem zajímavé.

BarboraZ
29.11.2017

Nejvice me bavila povidka Milionová štafeta od Věry Noskové, skvělá je povidka Srovnavaci test od Viewegha. Zbyle povidky byly spíš depresivni.

jarabr
25.02.2017

Některé se četly skoro samy (kupodivu ty delší), jiné jsem vyloženě přetrpěl (kupodivu ty kratší). Za mě nejlepší Pecháček a Hauserová, nejhorší asi Obermannová.

Alaglesia
14.12.2016

Edice krátkých povídek mě nadchla, proto jsem předpokládala, že i v téhle knize najdu povídky usměvavé a oddechové. Povídky se mi ale nelíbily, byly spíše depresivní, nudné a rozhodně ne oddechové.

alnahu
27.09.2016

Krátké smutné i vtipné povídky ,tak jak to chodí v životě. Krátké povídky na jedno odpoledne.

pagac17
10.08.2015

Rád čtu České povídky. Tentokrát se autoři trefili do nadpisu. Velmi líbivé a příjemné čtení. Každá povídka skýtala nějakě překvapení. Byli vlastně popsány vztahy mezi muži a ženami. Povídky byly mírně opatřeny sexuálními podněty.

TERKA2
12.10.2014

Za přečtení knížka stojí, ale některé povídky mě moc neoslovily.

1alena1
20.03.2014

Soubory povídek mám ráda, když někde nedobrovolně čekám ( např. u lékaře) nebo do autobusu či do další dopravy - tyto mě nijak zvlášť neoslnily, ale svůj účel vyplnit jinak nevyužitelný čas splnily.

janulka1310
02.01.2014

Vyloženě povídky ze života:) Některé težší na pochopení, některé úsměvné a některé mě opravdu trochu vyděsily.

sandys
11.08.2013

Zajímavé povídky dosti podobné ze života. Stojí tato kniha za přečtení.

vendulkaa2
16.05.2013

Dobra, zabavna povidkova kniha na jedno odpoledne. Prijemne "vypnuti"..

mautina7
29.01.2013

Nejvíce se mi líbily povídky od Rudiše a Viwegha..

seiwaa
16.04.2012

Vtipné povídky o radostech i strastech na jedno z nikdy neomrzených témat - lásku a vztah mezi mužem a ženou.

WEIL
13.11.2011

Vzthy, vztahy a zase vztahy. Kolik už jen povídek bylo o nich napsáno a obávám se, že ještě bude.

Autoři knihy

Michal Viewegh