Esko* Esko* komentáře u knih

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

No, nevím... Podle mě byl ten konec už moc přehnaný, ale jinak slušná knížka.

28.04.2013 3 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Moc pěkný, smutný příběh. A film byl taky úžasný.

28.04.2013 5 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Zdál se mi o něco slabší než první díl, ale i tak dobrý.

27.04.2013

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Jelikož se mi více líbí seriál, než knižní série, tak jsem byla se Stefanovými deníky spokojená. Minulost bratrů Salvatorových mě opravdu baví.

27.04.2013 4 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Tak tady končím, na další díl už asi nebudu mít sílu, jen mi to zhnusí můj pohled na ty předešlé, které se ještě daly. Ale možná jednou, až bude nuda... no, uvidím...

24.04.2013 2 z 5

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

Podle mě zbytečné, mělo to skončit předešlým dílem. Ale číst se to dalo, i když to už dělám asi jen proto, že se chci dozvědět jak to dopadne (pokud se to vůbec někdy dozvíme :D )

24.04.2013 2 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl lepší, než předchozí. Damona jsem ale oplakala. Na další jsem se ale moc netěšila, tímhle to prostě měli zakončit.

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

První čtyři díly nejlepší, pak už kvalita klesá a zdá se mi, že autorka už neví coby. I tak se to číst ale dá a všechny nejsou až tak hrozné. Tenhle díl se mi líbil hlavně proto, že tam bylo více Damona, který je podle mě nejzajímavější postava celé série.

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Ani mi nevadilo, že Elena se objevila až na konci, nejlepší postava je stejně Damon. Líbil se mi hned ten začátek. Podle mě to bylo napínavé a čtivé.

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Nějak nevím, jak to rozebrat, snad jen, že to byl dobrý díl.

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Moc dobrý díl. Nebo spíš nejlepší. Konečně se tam objevil Damon, který dodal příběhu šťávu.

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Tak mě se tahle kniha zdála dobrá, ale po čtvrtém dílu už to opravdu začíná klesat.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nic moc, možná o maličko lepší než dvojka.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Souhlasím, že je tento díl nejslabší.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

První díl mě z celé ságy bavil asi nejvíc, jakž takž se tam ještě něco dělo a dobře se mi to četlo, i když akce se udála až skoro na samém konci.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tak pro mě byl tenhle díl asi nejzajímavější....