Enolain Enolain komentáře u knih

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Zajimavy napad na dej.. Pulka knizky me celkem bavila, ale nemelo to 'stavu".. Neco mi tam chybelo.. A ten konec, takovy.. Hmm.. Druhy dil si rozhodne neprectu..

22.02.2021 3 z 5

Dívka zvaná Lyra Dívka zvaná Lyra Cecelia Ahern

Po delsi dobe, knizka ktera me vtahla.. Jednochuchy pribeh, ktery se krasne a rychle cte, bez zbytecnych reci.. Precteno za 5 dni. :)

15.01.2021 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Uplne sklamani... Kdybych se tady v komentarik nedocetla, ze knizka se v polovine rozjede, tak bych ji skoncila pred pulkou... Jenze knizka se nerozjela, dobra, mozna trosku krivdim... Rozjela, ale byla tak nudna a predvidatelna, zadne napeti.. NEDOPORUCUJI.. Je tolik uzasnych knizek, je tahle je opravdu ztrata casu.. A nechapu to hodnoce..

08.12.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Prvni pulka knihy byla zajimava a celkem vtipna.. Obe hlavni postavy prijemne. Druha pulka uz klasika.. Kde presne vite co se stane.. jak se rika 'neurazi, nenadchne"

11.11.2020 2 z 5

Lucidní sny: Naučte se vědomě snít Lucidní sny: Naučte se vědomě snít Gareth

No..tak navod jak se naucit vedome snit tam asik fakt nenajdete.. jen par tipu.. a pak vic jak pulka knizky jsou autorovy sny...

26.06.2016 2 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Eragon me nadchl vice..... tady me moc nebavilo to cestovani a mene akce:) ale jinak urcite spokojenost a velke nazhaveni na pokracovani:)

25.07.2012 4 z 5

Německý ovčák - rádce chovatele Německý ovčák - rádce chovatele Esther Verhoef Verhallen

Z knihy se moc nedozvite... spize od kazdeho trochu, ale pokud nemate zadne zkusenosti a myslite ze po precteni tehle knihy nejake zjiskate tak to vubec... je tu zbytecne mnoho fotek (opravdu mnoho a pres celou stranu;),a text je jeste psan jen do 3/4 stranky. O samotnem vycviku (co, jak, od kdy..) se dovite prapalo....

10.07.2012 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

No, me je 26 a kniha me nadchla az moc.. takze urcite se nestydte si ji precist at vam je ..kolik je:) Urcite doporucuji.

22.05.2012 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

nevite link na stahnuti, nebo koupeni ve formatu do ebooku? diky ..nikde nemuzu sehnat, coz me dovadi k silenstvi:)

10.05.2012

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Polovina knihy me moc nebrala, ale vydrzela jsem... od pulky, to chytlo rychly spat a kniha nepustila az jsme byla na konci. Cili druhe pokracovani bude pekne rozbehnute a troufam si rici, ze tam me to chytne od prvni stranky... a teprve poradny boj zacne...

06.05.2012 3 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Sice ne tak dobre jak Tetovany ;) ale to bude asik tim, ze se tu mota druhy osvobotitel(a cili se musime seznamit s nim)...a my radi Arlena ;) ..... Uz se nemuzu dockat tretiho dilu.....

-nemate nekdo tip na podobne uzasne knizky? Diky

26.01.2012 5 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Nedocetla jsem... Jen do pulky..Hodne lidi,az se mi to pletlo kdo je kdo...a dej zatim nic moc..

16.01.2012

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Uf, konecne jsem docetla a muzu se vratit ke kazdodennim povinnostem;) nebo pri cteni teto knizky vam nezbyde cas na neco jineho. Prvni kniha na takovehle tema a doufam ze me ostani knizkh chytnout stejne. A hned jdu na druhou knihu. Urcite doporucuji.

22.12.2011 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Precteno za 24 hodin :) knizka je tenoucka, takze zadny problem. Dej velmi pusobivy.. v knizce neni nic k tomu aby jste se 'baly", leda ze by jste byli uplni poserove;]

21.11.2011 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Pani... ta knizka ma ale hvezdicek.... bohuzel ja nemohu ohodnotit, nebo jsme knizku po 150 strance vzdala.... proste mi to prislo strasne nudne a nezazivne.... nevim co vas tak ohromilo ;) ale lepe pro vas...pro me to byl jen ztraceny cas.

27.09.2011

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Uzasna knizka. Jedna z mala knizek co jsem cetla na doporuceni od mamky. Bohuzel jsem cetla jen tento dil, zbytek me jeste ceka. ;] Doporucuji

13.07.2011 5 z 5

Útěk od ďábla Útěk od ďábla Sara Davies

Velice ctiva knizka. Precteno za dva dny. Kniha je psana formou vypraveni, coz ja moc nerada. Dej je velice smutny, az se sami sebe ptate proc? proc si toho tolik musela prozit? Je az uctihodne, ze po tom vsem si Sara poradila a zije ted rodinny zivot ve kterem jsou ji deti vsim. Kdo rad takove tipy knizek, urcite doporucuji.

( Muj tip na dalsi knizku: http://www.databazeknih.cz/knihy/nikdo-te-nema-rad-30565 )

13.07.2011 4 z 5

Tvrdohlavá sestřička Tvrdohlavá sestřička Mary Higgins Clark

Knihu jsem dostala na Vanoce.... teda Jezisku.. tys mi dal ;] knizka je strasne nudna... vubec se tam nic nedeje... do cteni sem se musela uplne nutit, at muzu zacist cist neco zajimavejsiho.... opravdu jen ztrata casu..

29.04.2011 odpad!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knihu jsem si vzala na Trip of Spain ... a misto pozorovani spanelske krajiny jsem byla celou dobu primo zazrana do teto knihy. Kniha vas vtahne od prvni stranky a ctete a ctete. Druha cast knihy byla o neco mene zajimavejsi jak prvni, ale aj tak uzasna kniha, ktera vas chytne a nepusti. Doporucuju

18.04.2011 5 z 5