ElisR1 Online ElisR1 komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Tak tohle bylo zklamání. Z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tohle bylo jako přes kopírák.

16.06.2016 3 z 5

Lovci lebek : český thriller z prostředí speciální pátrací jednotky Lovci lebek : český thriller z prostředí speciální pátrací jednotky Hana Hindráková

Nebylo to špatné čtení. Místy mi přišel příběh moc rychlý a uvítala bych víc zátahů, ale nakonec jsem byla docela spokojená.

14.06.2016 4 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

První díl se mi líbil mnohem víc, ale i tenhle nebyl špatný. Jsem zvědavá na pokračování.

08.06.2016 4 z 5

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

Opět se ukázalo, že J. Flanagan prostě psát umí. Turnaj na Gorlanu je skvělá kniha, která je velmi čtivá, vtipná a plná akce. Doporučuji.

06.06.2016 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Nocte bylo opravdu příjemným překvapením. Nečekala jsem, že se mi bude tolik líbit... Ale je to tajemné a hodně čtivé, takže se knize nedá odolat.

02.06.2016 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Sice jde spíše o představování nového světa, ale přesto to bylo super čtení. Po celou dobu čtení jsem se dobře bavila.

29.05.2016 4 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Od knihy jsem čekala něco trochu víc. Spíš ji ocení mladší čtenáři.

22.05.2016 3 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Opět naprosto skvělý díl. I když Pád andělů byl možná o malinko lepší.

18.05.2016 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Na to, jak je kniha hodně vychvalovaná, jsem čekala mnohem víc. Byl to spíš takový lepší průměr.

15.05.2016 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Naprosto skvělá kniha, která strhne už od první stránky.

14.05.2016 5 z 5

Pád Pád Rogelio J. Pineiro

Čekala jsem něco mnohem lepšího. A s Marťanem má tahle kniha společný leda tak vesmír.

09.05.2016 3 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Za mě je to jedna z nejhorších knih, co jsem zatím četla. Nebylo to nic víc, než nuda.

06.05.2016 odpad!

Vesaliovo tajemství Vesaliovo tajemství Jordi Llobregat

Ze začátku jsem byla z knihy mírně zklamaná, protože mi přišla docela chaotická, ale nakonec jsem si zvykla na autorův styl psaní a byla mile překvapená.

28.04.2016 4 z 5

Jak (ne)být divný na netu Jak (ne)být divný na netu Felicia Day

Skvělá kniha o skvělé osobě.

27.04.2016 5 z 5

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Heather W. Petty

Jelikož jsem od knihy neměla moc velká očekávání, tak se mi příběh docela líbil. Taková příjemná oddechovka.

22.04.2016 4 z 5

Volání divočiny / Stopami minulých životů Volání divočiny / Stopami minulých životů Jack London

Volání divočiny bylo bezkonkurenční, ale z druhého příběhu jsem byla mírně zklamaná.

21.04.2016 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Tahle kniha byla milým překvapením, čekala jsem nějakou přeslazenou romanťárnu, ale zdání klame. Rozhodně doporučuji k přečtení.

15.04.2016 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Naprosto skvělá kniha, ještě mnohem lepší, než samotný Percy.

09.04.2016 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Naprosto skvělá kniha, která si mě získala od první stránky. Nemůžu se dočkat, až se mi do ruky dostane druhý díl.

07.04.2016 5 z 5

Vzestup a pád Vzestup a pád Eliot Schrefer

Asi zatím nejlepší díl série. Hodně nečekaných zvratů a příběh je celkově nacpaný akcí. Těším se na pokračování.

05.04.2016 5 z 5