eletrika03 eletrika03 komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Na začátku mě to moc nebavilo, ale pak jsem se od toho nemohla odtrhnout. Super knížka.

26.09.2015 4 z 5

Muž menom Ove Muž menom Ove Fredrik Backman

Hned jak jsem viděla tuto knihu, tak mě upoutala obálka.
Od začátku jsem se do toho zacetla.
Některé pasáže jsou smutné, ale u některých zas naopak jsem se hodně nasmala.
Ale nejvíc se mi líbil konec pro všechny to dobře dopadlo.
Všem doporučuji tuto knihu.

03.09.2017 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Kniha Vás vtáhne rovnou do amišského světa. Super napsáno přečetla jsem to jedním dechem. A určitě tato kniha není poslední od této spisovatelky.
Jenom musím jednu věc vytknout a to že název knihy se moc nehodí.

02.08.2023 5 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Úžasný spisovatel, který dokáže pobavit. Přečtené za jeden večer. Už se těším na další díly.

01.06.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

První kniha od toho to spisovatele. Když jsem začala číst, tak mě to hned pohltilo, a nemohla jsem odložit knihu, protože jsem musela, vědet, kdo je sériovým vrahem.
Za mě dávám pět hvězdiček.

02.08.2016 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

"šťastná to žena"

05.11.2014 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Ze začátku trochu slabší, ale pomalu se to rozjíždělo, a pak jsem jsem četla jedním dechem. Za mě super kniha.

04.11.2020 4 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Kniha je od začátku smutná, ale velmi čtivá, nekdy chvíli človek prestane číst, aby to celé stravil, a když to dočte, tak si uvedomí, že každá ta postava je i doopravdickém živote. Tahle kniha velice smutná. Ale doporučuji si ji prečíst.

02.01.2017 5 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Jak jsem tuhle knihu viděla v knihovně. Myslela jsem si, že to bude dobrá knížka. Ale, když jsem ji začala číst. Začátek a střed byl dobrý, ale naštval mě konec. Mám ráda dokončené knihy. A ne si domyslet. Ale děj byl dobrý. Dávám téhle knize čtyři hvězdy z pěti. Protože se mi nelíbil konec.

19.03.2015 4 z 5

Rozbité zrcadlo Rozbité zrcadlo Alina Bronsky

Bylo to lepší než první díl. Ta kniha byla velice chytře napsaná a trochu i smutná. Velice se mi dobře četla. Doufám, že napíše další knihu.

15.05.2014 4 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Přišla mi normální tahle kniha. Ale až moc sprostá. Takhle nemluví, ani nejsprostější člověk.

30.04.2014 2 z 5

Smolařka Smolařka Zuzana Francková

Já jsem si to myslela že to tak dopadne. Igor je totálně blbý.

12.03.2014 1 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Moje třetí knížka od autorky. Prostě co můžu říct.. je prostě úžasná.
Knížka je pohotová, ani na jedné stránce se nenudíš. A děj tě hned vtáhne.

23.11.2018 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Od začátku mě to hned začlo bavit. Přečetla jsem tu knihu jedním dechem.
Tuhle knihu doporučuji všem, kdo má rád detektivky a trhilery.

17.07.2018 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Film jsem viděla v kině. Ale nějak mě moc nenadchl. Ale pak mi pujčila kamarádka tuto knihu, abych si ji přečetla, že je o mnoho lepší než film.
Kniha mě hned pohltila. Konec kapitol byli vždy hned otevřené a to mě donutilo, abych četla ještě dál a nakonec byl už konec.
Prostě jedním slovem skvělá kniha a už se těším jak si přečtu třetí díl.

03.08.2017 5 z 5

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Velice se mi kniha, líbila a je velmi čtivá hned ze začátku.

15.11.2016 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedna z nejlepších knih z povinné četby. Dá se to číst i po několikáté. Nejvíc se mi líbil dědeček.

31.10.2015 5 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Mělo to zajímavý námět, ale chtělo by to trochu rozvést. Přišlo mi to, že to spisovatelka chce rychle ukončit.

28.09.2015 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Na začátku se mi celkem pletla jména. Od začátku až do konce se mi líbila knížka, i když mě na konci rozesmutněla.

16.08.2015 5 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Když jsem začala číst myslela jsem si, že to zkončí nějak užasně. Ale pak mě to zklamalo.

02.08.2015 3 z 5