Smolařka

Smolařka https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1095/smolarka-1095.jpg 3 17 5

Karolína je sice milá, hezká i šikovná, ale přesto, jak sama říká, kdyby stálo vedle sebe sto prima kluků a jeden mizera, zaručeně rovnou sáhne po tom nepravém. Dokonce se obává, že je obětí jakéhosi rodinného prokletí, protože její maminka i babička trpěly stejným problémem a ani jedné vztah nevyšel. Když však potká Igora, zdá se, že je prokletí konečně zlomeno. Jejich láska je jako z pohádky a Karolína pomaličku začíná věřit, že to tak zůstane navždy. Jenomže.nikdy není předem jisté vůbec nic, ale to už čtenářky jistě zjistí samy.... celý text

Emik87
Emik87
18.02.2024 4 z 5

Další povedená knížka od Franckové. Krásný příběh je velmi dobře čtivý.

JancaMia
JancaMia
05.02.2023 4 z 5

Zuzana Francková opět nezklamala a zase to bylo fajn počtení.

Ann98
Ann98
18.12.2017 5 z 5

Příběh o milostných zklamáních dívky Karolíny je od začátku poutavý. Karolínu pronásleduje ve výběru partnerů smůla. Dokázala jsem se do hlavní hrdinky dokonale vžít. Tvrdím, že i já mám na hodné kluky smůlu a vždycky si vyberu toho nepravého. Závěr knihy je ukončen podle mě dost na rychlo, málem jsem ani nepostřehla, že je vše úplně jinak, než doposud bylo.

medlovice
medlovice
03.04.2017 1 z 5

No jo současný román. Rychlý vztah , láska jak z červené knihovny a rychlý rozvod a to mohla mít všechno = bohatství, zařízený byt, atraktivní manžel a neuvěřitelné i tchýně byla snesitelná. Tak kde je chyba ? Že nemá vysokou ? Ach ne to je hrozně špatně napsané, kniha je nudná.

eletrika03
eletrika03
12.03.2014 1 z 5

Já jsem si to myslela že to tak dopadne. Igor je totálně blbý.

Zuzana Francková
česká, 1951