eletrika03 eletrika03 komentáře u knih

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Kniha Vás vtáhne rovnou do amišského světa. Super napsáno přečetla jsem to jedním dechem. A určitě tato kniha není poslední od této spisovatelky.
Jenom musím jednu věc vytknout a to že název knihy se moc nehodí.

02.08.2023 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Ze začátku trochu slabší, ale pomalu se to rozjíždělo, a pak jsem jsem četla jedním dechem. Za mě super kniha.

04.11.2020 4 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Moje třetí knížka od autorky. Prostě co můžu říct.. je prostě úžasná.
Knížka je pohotová, ani na jedné stránce se nenudíš. A děj tě hned vtáhne.

23.11.2018 5 z 5

Nehoda Nehoda Danielle Steel

Čtení, které dožene až k slzám. Tenhle příběh se může stát každému. Ale vždy od téhle spisovatelky dopadnou příběhy dobře a hlavně že jsou dva lidi šťastní.

26.08.2018 4 z 5

Temný cypřiš Temný cypřiš Agatha Christie

Jak jinak od Agathi vždy úžasná kniha. Měla jsem to za pár večeru přečtené. Ale jediné co mě zklamalo, že jsem po první čtvrtině knihy věděla kdo byl vrah.

14.08.2018 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Od začátku mě to hned začlo bavit. Přečetla jsem tu knihu jedním dechem.
Tuhle knihu doporučuji všem, kdo má rád detektivky a trhilery.

17.07.2018 5 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Na začátku nic moc. Ale, když jsem se dostala do čtvrtky knihy tak mě to konečně me začalo bavit až ke konci knihy, kde jsem nemohla přestat číst. A musela jsem vědět jak to skončí.

04.01.2018 3 z 5

Primabalerína Primabalerína Danielle Steel

Další skvělá kniha od skvělé spisovatelky. Čte se jedním dechem. A má to skvělý děj.

30.11.2017 4 z 5

Muž menom Ove Muž menom Ove Fredrik Backman

Hned jak jsem viděla tuto knihu, tak mě upoutala obálka.
Od začátku jsem se do toho zacetla.
Některé pasáže jsou smutné, ale u některých zas naopak jsem se hodně nasmala.
Ale nejvíc se mi líbil konec pro všechny to dobře dopadlo.
Všem doporučuji tuto knihu.

03.09.2017 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Film jsem viděla v kině. Ale nějak mě moc nenadchl. Ale pak mi pujčila kamarádka tuto knihu, abych si ji přečetla, že je o mnoho lepší než film.
Kniha mě hned pohltila. Konec kapitol byli vždy hned otevřené a to mě donutilo, abych četla ještě dál a nakonec byl už konec.
Prostě jedním slovem skvělá kniha a už se těším jak si přečtu třetí díl.

03.08.2017 5 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Úžasný spisovatel, který dokáže pobavit. Přečtené za jeden večer. Už se těším na další díly.

01.06.2017 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Kniha je od začátku smutná, ale velmi čtivá, nekdy chvíli človek prestane číst, aby to celé stravil, a když to dočte, tak si uvedomí, že každá ta postava je i doopravdickém živote. Tahle kniha velice smutná. Ale doporučuji si ji prečíst.

02.01.2017 5 z 5

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Velice se mi kniha, líbila a je velmi čtivá hned ze začátku.

15.11.2016 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

První kniha od toho to spisovatele. Když jsem začala číst, tak mě to hned pohltilo, a nemohla jsem odložit knihu, protože jsem musela, vědet, kdo je sériovým vrahem.
Za mě dávám pět hvězdiček.

02.08.2016 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedna z nejlepších knih z povinné četby. Dá se to číst i po několikáté. Nejvíc se mi líbil dědeček.

31.10.2015 5 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Mělo to zajímavý námět, ale chtělo by to trochu rozvést. Přišlo mi to, že to spisovatelka chce rychle ukončit.

28.09.2015 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Na začátku mě to moc nebavilo, ale pak jsem se od toho nemohla odtrhnout. Super knížka.

26.09.2015 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Na začátku se mi celkem pletla jména. Od začátku až do konce se mi líbila knížka, i když mě na konci rozesmutněla.

16.08.2015 5 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Když jsem začala číst myslela jsem si, že to zkončí nějak užasně. Ale pak mě to zklamalo.

02.08.2015 3 z 5

Tajemství mrtvého muže Tajemství mrtvého muže Lynn Beach (p)

Přišlo mi to spíš jako western pro děti. Ale celkem dobré.

13.07.2015 3 z 5