Eisy Eisy komentáře u knih

Born to Run Born to Run Bruce Springsteen

Skvělá autobiografie pro fanoušky tvorby Bruce. Nešlo se odpoutat od čtení

14.03.2023 4 z 5

S benzinem v krvi S benzinem v krvi Willi Weber

Opravdu skvělá kniha, která hodně překvapila, jak se lehce četla!

16.02.2023 5 z 5

Niki Lauda - Do pekla a zpět Niki Lauda - Do pekla a zpět Niki Lauda

Úžasné čtení pro F1 fanatiky ️

22.01.2023 4 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Opět Maynova kniha, která je od začátku do konce nabitá akcí, skvělé čtení :)

17.01.2023 4 z 5

Neznámý Kimi Räikkönen Neznámý Kimi Räikkönen Kari Hotakainen

Za každou knihu o F1 jsem rád, ale z této knihy je cítit snaha vyždímat, co nejvíce z konce Kimiho kariéry, dokud si ho fanoušci pamatují, tak pustil pár opileckej historek, doplnil se pár info z počátku kariéry, statistiku a hotovo.

08.01.2023 2 z 5

Mechanik Mechanik Marc Priestley

Skvělá knížka a povinnost pro každého fandu F1

08.01.2023 4 z 5

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

Kniha od posledního žijícího rockera, který si vše prožil, jak z učebnice rock n rollu. Bohužel, jeho příběh stále pokračuje a událost s Taylorem to smutně potvrdila. Více takových knih, která vznikla hlavně díky pandemii, ale možná by ji chtělo psát v pozdějším věku?!

27.10.2022 4 z 5

1983 Vojtěch - Enge 1983 Vojtěch - Enge Martin Straka

Skvělá kniha o nádherném příběhu, který se odehrával v bývalém Československu, ve kterém mnozí netušili, že tato slavná dvojička dosáhla takového úspěchu.

04.10.2022 5 z 5

Racing'n'Roll Racing'n'Roll Martin Straka

Nádherná fotokniha od jednoho z nejlepších motoristických fotografů.

14.08.2022 5 z 5

Ako postaviť monopost F1 Ako postaviť monopost F1 Adrian Newey

Více takových knih od insiderů!

14.08.2022 4 z 5

Pokoj plný zrcadel: Životopis Jimiho Hendrixe Pokoj plný zrcadel: Životopis Jimiho Hendrixe Charles R. Cross

Skvělá kniha, velmi dobře se to čte a to nejsem fanda Jimiho. Složité rodinné poměry, začátek kariéry i smutný konec vše dobře popsané

19.05.2022

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Kniha se čte hrozně těžce a musel jsem se několikrát přemáhat, abych to dočetl. Scénář filmu je často rozdílný od knihy a je to obvyklé, proto jsem se těšil spíše na knihu, ale v tomto případě film byl poutavější.

19.05.2022 2 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Jedna z nejlepších knih o sci-fi, kterou jsem četl. Od začátku do konce neskutečnej spád a čtenář se jen modlí, aby to nikdy neskončilo

19.12.2021 5 z 5

Ještě žiju Ještě žiju Phil Collins

Už to tady někdo napsal několikrát, ale opravdu nejlepší autobiografická kniha, kterou jsem kdy četl.

11.02.2021 5 z 5

Líška Líška Frederick Forsyth

Výborná knížka, kdo se diví, že je dlouhý popis vládních agentur, zbraní atd. tak nečtěte Forsytha :D

11.02.2021 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Ten konec se nepovedl, jinak se to četlo skvěle!

16.11.2020 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne